مالکین قمی برای دریافت وام ساخت خودمالک در بانک‌های خصوصی ثبت نام کنند
مالکین قمی برای دریافت وام ساخت خودمالک در بانک‌های خصوصی ثبت نام کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسین زنجیرانی فراهانی اظهار کرد: بانک‌های دولتی استان در راستای ارائه تسهیلات ساخت ویژه طرح نهضت ملی فعالیت خواهند کرد. وی افزود: خود مالکین و افرادی که مالک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم، حسین زنجیرانی فراهانی اظهار کرد: بانک‌های دولتی استان در راستای ارائه تسهیلات ساخت ویژه طرح نهضت ملی فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: خود مالکین و افرادی که مالک زمین یا واحد هستند برای دریافت تسهیلات ساخت می توانند از ظرفیت بانک های خصوصی استفاده نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم ادامه داد: تسهیلات بانکی ۵۵۰ میلیون تومانی به ازای هر واحد مسکونی  که به مرور و براساس پیشرفت فیزیکی به پروژه های خود مالک تزریق می شود.

زنجیرانی در خصوص نحوه برخورداری از این تسهیلات توضیح داد: مالکین برای دریافت وام در گام اول باید در سامانه مربوطه به نشانی saman.mrud.ir ثبت نام کنند.

وی گفت: مالکین قمی با ورود به صفحه اصلی سامانه، وارد منو تسهیلات ساخت شوند، اطلاعات خواسته شده و مورد نیاز را تکمیل کرده و در پایان یکی از بانک های خصوصی را به عنوان بانک عامل انتخاب نمایند.

زنجیرانی گفت: یک هفته بعد از ثبت نام در سامانه، با مراجعه به بانک منتخب پیگیری های لازم را انجام دهند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان خاطر نشان کرد: در صورت وجود هر گونه شکایت یا اعتراض، متقاضیان خود مالک می توانند با مراجعه به میز خدمت ساختمان مسکن واقع در بلوار تعاون مجمتع ادارات، مستندات خود را ارائه کنند.

گفتنی است، بانک‌های اقتصاد نوین، پارسیان، کارآفرین، سامان، پاسارگاد، سرمایه، سینا، شهر، دی، انصار، تجارت، رفاه کارگران، صادرات، حکمت، ملت، گردشگری، ایران زمین، قوامین، آینده، مهر اقتصاد طبق اعلام بانک مرکزی کشور، خصوصی محسوب می شوند.

پایان پیام/۷۸۰۲۳