میکائیلی: نجاتی باوجود آسیب‌دیدگی کشتی خواهد گرفت/ در کشتی قم سرمربی نداریم
میکائیلی: نجاتی باوجود آسیب‌دیدگی کشتی خواهد گرفت/ در کشتی قم سرمربی نداریم

– اخبار ورزشی – روح‌الله میکائیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره نفرات شرکت‌کننده این تیم در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشوری اظهار داشت: با یک تیم در مسابقات شرکت می‌کنیم، امیر عبدی هم که سهمیه شرکت در این رقابت‌ها را دارد، بنابراین تیمی ۱۱ نفره در مسابقات کشوری خواهیم داشت. وی درباره اینکه […]

– اخبار ورزشی –

روح‌الله میکائیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره نفرات شرکت‌کننده این تیم در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشوری اظهار داشت: با یک تیم در مسابقات شرکت می‌کنیم، امیر عبدی هم که سهمیه شرکت در این رقابت‌ها را دارد، بنابراین تیمی ۱۱ نفره در مسابقات کشوری خواهیم داشت.

وی درباره اینکه آیا او سرمربی تیم قم در این رقابت‌هاست، گفت: چیزی به اسم سرمربی نداریم، هر کسی یک گوشه کار را می‌گیرد.

مربی سازنده علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۹ جهان درباره اینکه آیا همه مدعیان قمی در مسابقات کشوری کشتی خواهند گرفت، تصریح کرد: سه مصدوم داریم، علیرضا (نجاتی) دنده و دستش آسیب دیده، اما کشتی می‌گیرد. جواد رضایی هم آسیب‌دیدگی دارد که او هم روی تشک خواهد رفت اما مهدی ابراهیمی از ناحیه مهره‌های گردن احساس درد می‌کند و می‌گوید در لیگ هم پایش آسیب دیده است. او در کشتی آخر لیگ هم به سختی کشتی گرفت.

میکائیلی در پاسخ به این سؤال که چقدر برای تیم استانش شانس قرار گرفتن بر سکوی اولی را قائل است، خاطرنشان کرد: امسال کشتی‌های قهرمانی کشور خیلی نسبت به قبل متفاوت شده، به کشتی‌گیران سهمیه استان‌های دیگر داده شده تا همه کشتی بگیرند و به نظر من با امتیاز خیلی کم هم می‌شود روی سکو رفت. در واقع این شانس برای همه استان‌ها هست، ما هم تیم منسجمی داریم که در کنار تیم‌های تهران، خوزستان، مازندران، فارس و تاحدودی هم البرز، مدعی اصلی هستیم. فکر می‌کنم رقابت برای سکو بین همین تیم‌ها باشد.

سرمربی سابق تیم ملی جوانان درخصوص اینکه آیا میزبانی قم برای این تیم در مسابقات کشوری برگ برنده خواهد بود؟، گفت: مطمئناً همیشه میزبانی برگ برنده است، کشتی‌گیران میزبان از نظر روحی بهترند و راه دور سفر نمی‌کنند، خواب‌شان در آستانه مسابقه منظم‌تر بوده و مطمئناً تأثیر زیادی روی عملکردشان خواهد داشت. خصوصاً اینکه مسابقات در سالن حیدریان برگزار می‌شود و تماشاگران نسبتا زیادی هم به سالن خواهند آمد، البته نه به اندازه مازندران، اما باز هم برای کشتی قم خوب است.