منصوری:  قطار سریع‌السیر تهران – قم – اصفهان از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است
منصوری:  قطار سریع‌السیر تهران – قم – اصفهان از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری با هدف بررسی روند پیشرفت برخی طر‌ح‌های کلان عمرانی و زیرساختی استان‌ اصفهان و پیگیری و بررسی مصوبات سفر دور اول رئیس‌جمهور به اصفهان سفر کرد. وی پیش از ورود به اصفهان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری با هدف بررسی روند پیشرفت برخی طر‌ح‌های کلان عمرانی و زیرساختی استان‌ اصفهان و پیگیری و بررسی مصوبات سفر دور اول رئیس‌جمهور به اصفهان سفر کرد.

وی پیش از ورود به اصفهان و در میانه مسیر، از طرح قطار سریع‌السیر تهران -قم – اصفهان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت این طرح قرار گرفت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح قطار سریع‌السیر تهران – قم – اصفهان از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است و باید در صدر طرح‌های عمرانی استان قرار گیرد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور، ادامه داد: در اصفهان چند طرح مهم داریم؛ مسأله اول آب است که طرح‌های مختلفی در این زمینه دنبال می‌شود. زیرسازی ۱۵۰ کیلومتر از ۲۵۰ کیلومتر مسیر اصفهان-قم از این طرح ریلی، با پیشرفت ۷۰ درصدی همراه شده است.

منصوری خاطرنشان کرد: با دستور رئیس‌جمهور، موانع و مشکلات تأمین مالی طرح در شورای اقتصاد حل و فصل شد.

پایان پیام/