بازداشت عامل ارسال تصاویر راهپیمایی مردم قم به رسانه‌های معاند/ متهم:‌ می‌دانم کار اشتباهی کرد‌م + فیلم
بازداشت عامل ارسال تصاویر راهپیمایی مردم قم به رسانه‌های معاند/ متهم:‌ می‌دانم کار اشتباهی کرد‌م + فیلم

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، فردی که با فیلم برداری از “تجمع مردم قم در حمایت از زنان و کودکان مظلوم غزه” به توهین علیه مردم قم اقدام کرده بود، شناسایی و بازداشت و به دستگاه قضایی تحویل داده شد. وی پس […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، فردی که با فیلم برداری از “تجمع مردم قم در حمایت از زنان و کودکان مظلوم غزه” به توهین علیه مردم قم اقدام کرده بود، شناسایی و بازداشت و به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

وی پس از دستگیری گفت: راهپیمایی و صدای مردم در حمایت از مردم غزه من را عصبانی کرده بود و نتوانستیم خودم را کنترل کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم تا فیلمی گرفته و به رسانه های معادن ارسال کنم.

این متهم با بیان اینکه با این کار قصد شیطنت و تخلیه هیجانات خودم را داشتیم، افزود: می‌دانم کار اشتباهی کرده‌ام و فکری هم پشت آن نبود و اصلا فکر نمی‌کردم که بازداشت شوم و فکر نمی‌کردم که شبکه من و تو این فیلم را پخش کند و بابت این کار واقعا پشیمانم.

مطابق قوانین کشور؛ هرگونه همکاری با شبکه های معاند اعم از ارسال محتوا علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی، فعالیت تبلیغی علیه کشور تلقی شده و براساس ماده ۵۰۰ قانون مجازات اسلامی، متهم به حبس از ۳ ماه تا یک سال محکوم می شود.

.