اورژانس قم جان کودک یک ساله را نجات داد
اورژانس قم جان کودک یک ساله را نجات داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، روز گذشته به دنبال انسداد راه تنفسی یک کودک یک ساله در قم، تیم کارشناسان اورژانس به محل اعزام و اقدامات تخصصی را برای نجات جان کودک انجام دادند. کارشناسان اورژانس با قید فوریت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، روز گذشته به دنبال انسداد راه تنفسی یک کودک یک ساله در قم، تیم کارشناسان اورژانس به محل اعزام و اقدامات تخصصی را برای نجات جان کودک انجام دادند.

کارشناسان اورژانس با قید فوریت قرمز، کمتر از پنج دقیقه به صحنه رسیدند و با مشاهده حال مادر متوجه شدند که کودک دچار مشکل شده و اقدامات لازم را انجام دادند.

کودک دچار مشکلات تنفسی و خلط های خونی داخل دهان شده بود که همزمان با انجام عملیات برای بازکردن راه های تنفسی کودک، اقدامات لازم برای خارج کردن شی خارجی و رفع انسداد انجام شد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پس از اقدامات صورت گرفته، گیره از دهان کودک خارج و آرامش به کودک و مادر بازگشت و بعد از آن به منظور انجام اقدامات درمانی تکمیلی، به بیمارستان منتقل شد.

پایان پیام/۷۸۰۲۳