حضور تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان در مسابقات کشوری بزرگسالان
حضور تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان در مسابقات کشوری بزرگسالان

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات قهرمان کشوری بزرگسالان کشتی فرنگی روزهای ۶ تا ۸ دی ماه در سالن حیدریان قم برگزار می‌شود. بعد از درخواست حمید باوفا سرمربی تیم ملی جوانان برای شرکت تعدادی از فرنگی‌کاران جوان در این رقابت‌ها، حسن […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات قهرمان کشوری بزرگسالان کشتی فرنگی روزهای ۶ تا ۸ دی ماه در سالن حیدریان قم برگزار می‌شود.

بعد از درخواست حمید باوفا سرمربی تیم ملی جوانان برای شرکت تعدادی از فرنگی‌کاران جوان در این رقابت‌ها، حسن رنگرز به منظور پشتوانه‌سازی با حضور یک تیم ۱۰ نفره در مسابقات کشوری بزرگسالان موافقت کرد.

به این ترتیب محمدرضا توکلیان در ۵۵ کیلو، محمدمهدی غلامپور در ۶۰ کیلو، عرفان جرکنی در ۶۳ کیلو، محمدمتین سالمی در ۶۷ کیلو، کیا رستمی در ۷۲ کیلو، رضا آذرشب در ۷۷ کیلو، محمد ارجمند در ۸۲ کیلو، محمدهادی صیدی در ۸۷ کیلو، حمیدرضا کشتکار در ۹۷ کیلو و ابوالفضل میرزاده در ۱۳۰ کیلوگرم جوانانی هستند که قرار است در مسابقات کشوری بزرگسالان کشتی بگیرند.

اغلب این نفرات در مسابقات کشوری در جایگاه اولی قرار گرفته و تعداد کمی نیز دوم و سوم شده‌اند. مسابقات کشوری جوانان طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

حمید باوفا سرمربی جوانان تأکید کرده کشتی‌گیرانی که در لیست نفرات شرکت‌کننده در مسابقات قهرمان کشوری بزرگسالان قرار گرفته‌اند باید حتماً در این مسابقات کشتی بگیرند و درصورت غیبت، پاسخگو باشند.