سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله مصباح‌یزدی(ره) در قم برگزار می‌شود
سومین سالگرد ارتحال آیت‌الله مصباح‌یزدی(ره) در قم برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سومین سالگرد ارتحال عالم مجاهد آیت‌الله محمدتقی مصباح‌ یزدی(ره) با حضور مردم قم و جمعی از شاگردان این فقیه انقلابی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ معصومه(س) برگزار می‌شود. این مراسم شامگاه پنجشنبه هفتم دی‌ماه ۱۴۰۲ پس از اقامه نماز مغرب و […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سومین سالگرد ارتحال عالم مجاهد آیت‌الله محمدتقی مصباح‌ یزدی(ره) با حضور مردم قم و جمعی از شاگردان این فقیه انقلابی در حرم مطهر حضرت فاطمه‌ معصومه(س) برگزار می‌شود.

این مراسم شامگاه پنجشنبه هفتم دی‌ماه ۱۴۰۲ پس از اقامه نماز مغرب و عشاء با سخنرانی آیت‌الله محسن اراکی و مرثیه‌سرایی مداحان اهل‌بیت(ع) در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت انجام خواهد شد.

همچنین به مناسبت ایام سالگرد ارتحال این عالم فرزانه، نشست علمی با موضوع «تبیین ضرورت و جایگاه مبانی اندیشه اسلامی و معارف قرآن در نظام اندیشه اسلامی» با سخنرانی حجت‌الاسلام مجتبی مصباح‌یزدی، روز دوشنبه چهارم دی‌ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ در مرکز تخصصی اخلاق و معنویت واقع در منطقه باجک۱، کوچه۱، بعد از مسجد سیداسماعیل در کوچه ۵ برپا می‌شود.

پایان پیام/۷۸۰۳۳