برپایی ۵۰ ویژه برنامه همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی در قم
برپایی ۵۰ ویژه برنامه همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی در قم

هادی بادینلو صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه‌های سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) استان قم در دهه بصیرت و ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: مجموعه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی استان، امسال برنامه‌های شایسته‌ای برای ایام شهادت سردار سلیمانی در نظر گرفته‌اند. وی با اشاره به اینکه دبیری […]

هادی بادینلو صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برنامه‌های سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) استان قم در دهه بصیرت و ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: مجموعه‌ها و دستگاه‌های فرهنگی استان، امسال برنامه‌های شایسته‌ای برای ایام شهادت سردار سلیمانی در نظر گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه دبیری این برنامه‌ها با سپاه و بسیج استان است، مطرح کرد: همزمان با سالگرد تشییع باشکوه پیکر حاج قاسم در قم مصادف با ۱۶ دی‌ماه، تجمع فرزندان حاج قاسم با شعار “شهید القدس” و “به نیت حاج قاسم می‌آییم” را خواهیم داشت. 

معاون فرهنگی سپاه استان قم با بیان اینکه یکی از نقاط تمرکز ما در عرصه تولید محتوا است، عنوان کرد: اقدام شاخص امسال در این عرصه، پخش محتوای صوتی وصیت نامه حاج قاسم با صدای خود شهید سلیمانی است که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای این ایام برنامه‌های مختلف و متنوعی را در نظر گرفته‌ایم، خاطر نشان کرد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به یادواره‌های شهدا، تجلیل از فرزندان شهدا، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم و مدافع سلامت، کاشت نهال به نیابت حاج قاسم سلیمانی، شب شعر مقاومت، تلاوت قرآن کریم به نیت حاج قاسم، برگزاری مراسم سالگرد شهادت در سطح مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها، برگزاری اردوی راهیان مکتب حاج قاسم، اردوهای جهادی سازندگی، اردوهای جهادی سلامت به مناطق محروم و آزادی زندانیان به نیت حاج قاسم اشاره کرد.

بادینلو از ایام میلاد حضرت زهرا(س) یاد کرد و گفت: به همین منظور ایستگاه‌های صلواتی و فرهنگی با عنوان «نگین سلیمانی» به نام و یاد شهید سلیمانی و برای حضرت زهرا(س) نیز برپا خواهد شد.

وی با بیان اینکه پویش «به نیت حاج قاسم» برای تولید فیلم‌های کوتاه صد ثانیه‌ای همراه با هدایای ارزنده از دیگر برنامه‌های این ایام است، تصریح کرد: همچنین پویش کتابخوانی از کتاب «عمو قاسم» برای کودکان و کتاب «زیبای من» برای بزرگسالان جزو برنامه‌های سپاه استان قم در این ایام است.

معاون فرهنگی سپاه استان قم در پایان یادآور شد: حدود ۵۰ عنوان برنامه در این ایام برنامه‌ریزی شده است که با همدلی و هم‌‎افزایی مجموعه‌های مختلف به دنبال اجرای آنها هستیم. 

پایان پیام/۷۸۰۴۸