آسمانی صاف تا کمی ابری در انتظار قم
آسمانی صاف تا کمی ابری در انتظار قم

سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، به بررسی اوضاع جویِ هفته جاری پرداخت و افزود: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی، امروز شنبه آسمان قسمتی تا نیمه ابری، در برخی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده، در ارتفاعات وزش باد شدید پیش‌بینی […]

سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، به بررسی اوضاع جویِ هفته جاری پرداخت و افزود: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی، امروز شنبه آسمان قسمتی تا نیمه ابری، در برخی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده، در ارتفاعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به صاف بودنِ هوا در روز یکشنبه گفت: در این روز، آسمان صاف تا کمی ابری، در بعدازظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود و انتظار می‌رود که در مناطق مرتفع‌، وزش باد شدید نیز باشد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم در خصوص شرایط جویِ روزهای میانیِ هفته جاری، اظهار کرد: روز دوشنبه، آسمان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش بادِ شدید اتفاق خواهد افتاد و در روز سه‌شنبه نیز آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در بعدازظهر وزش باد شدید، پیش‌بینی می‌شود.

وی آسمان قم را در روزهای پایانیِ هفته، صاف پیش‌‌بینی کرد و ابراز داشت: روزهای چهارشنبه تا جمعه، آسمان صاف تا قسمتی ابری و در برخی ساعات، وزش باد ملایم رُخ خواهد داد.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه در مجموع، روزهایِ هفته جاری، گرمتر از روزهای گذشته خواهد بود، خاطرنشان کرد: روند دما در قیاس روزانه، از روز شنبه تا روز یک‌شنبه افزایشی خواهد بود و روزهای میانی هفته، هوای نسبتاََ گرمتری را تجربه خواهیم کرد.

پایان پیام/۷۸۰۳۴