اکران فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای قم
اکران فیلم سینمایی «ضد» در سینماهای قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سرانجام پس از ۲ سال فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، محصول سازمان سینمایی سوره که برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم‌ فجر اکران شد، به سرگروهی پردیس سینمایی قم روی پرده سینما می‌رود. «ضد» […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سرانجام پس از ۲ سال فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی، محصول سازمان سینمایی سوره که برای اولین بار در چهلمین جشنواره فیلم‌ فجر اکران شد، به سرگروهی پردیس سینمایی قم روی پرده سینما می‌رود.

«ضد» به نویسندگی حسین تراب‌نژاد، روایتی از خلوص عشق تا جنون سیاست در دل یک واقعه تاریخی است و در خلاصه داستان این تریلر سیاسی آمده: هر کسی می‌تواند «ضدّ» باشد؛ این «ضدّ» می‌تواند حذف یک نفر یا یک ملت باشد.

مهدی نصرتی، لیلا زارع، لیندا کیانی، نادر سلیمانی، مجید پتکی، روزبه رئوفی، عماد درویشی، مهشید جوادی، شیرین آقاکاشی و امین خانی از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم‌ سینمایی «ضدّ» اولین اثر امیرعباس ربیعی‌ست که اولین ساخته این فیلمساز جوان با نام «لباس شخصی» همچنان در توقیف به سر می‌برد.

هم‌استانی‌های قمی فیلم سینمایی ضد را می‌توانند همه روزه در پردیس سینمایی بازار شهر قم واقع در بلوار الغدیر، تماشا کنند.

گفتنی است به زودی این فیلم در دیگر سینماهای شهر قم نیز اکران خواهد شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۳