هدف شوم دشمن در نابودی جمهوری اسلامی به سوی اسرائیل کمانه کرده است
هدف شوم دشمن در نابودی جمهوری اسلامی به سوی اسرائیل کمانه کرده است
آیت‌الله سعیدی گفت: در جریان اغتشاشات سال گذشته نقطه کانونی هدف گذاری دشمن ایجاد تلقی و تصویر رفتنی بودن جمهوری اسلامی بود اما همان هدفی که دشمنان جمهوری اسلامی دنبال می کردند کمانه کرد و به جان خودشان افتاد و به زودی شاهد محو اسرائیل خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: تقوا اقسام مختلفی دارد و یکی از آنها “حق تقواست” و اگر انسان به تکالیف الهی ملزم باشد و به میزان وسع و توان خود در تهذیب نفس بکوشد حق تقوا را ادا کرده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۲۰ مهرماه امسال در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان افسری نیروهای مسلح نتیجه عملیات طوفان الاقصی را شکست غیرقابل ترمیم رژیم صهیونیستی دانستند.

امام جمعه قم بیان کرد: مقام معظم رهبری فرمود در طوفان الاقصی رژیم صهیونیستی از نظر نظامی و اطلاعاتی شکست غیرقابل ترمیم خورده است، شکست را همه گفتند و تعبیر من به غیرقابل ترمیم بودن است و تجدید آن به این راحتی نیست.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) عنوان کرد: با حمله ناگهانی و پیش دستانه حماس، اسرائیل سنگین ترین شکست اطلاعاتی و امنیتی را در تاریخ ۷۵ ساله خود متحمل شد و این شکست فضاحت بار سبب شد باور قابل زوال و محو شدنی رژیم صهیونیستی در ذهن طرفدارانش شکل بگیرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در جریان اغتشاشات سال گذشته نقطه کانونی هدف گذاری دشمن ایجاد تلقی و تصویر رفتنی بودن جمهوری اسلامی بود اما همان هدفی که دشمنان جمهوری اسلامی دنبال می کردند کمانه کرد و به جان خودشان افتاد و به زودی شاهد محو اسرائیل خواهیم بود.

سعیدی ادامه داد: ادعای بی‌اساس این روزهای صهیونیست‌ها مبنی بر دخالت ایران در عملیات حماس ناشی از کاهش این شکست خفت بار است چون شکست اسرائیل به وسیله ایران اسلامی برای افکار عمومی غیرقابل باور نخواهد بود، اما شکست اسرائیل از یکی از گروه‌های مقاومت خفت و خاری محسوب می‌شود.

وی افزود: روز یکشنبه سوم دی ماه روز ثبت احوال در تقویم کشور نامگذاری شده است، مردم ما در نامگذاری فرزندان خود به نام های زیبا اهتمام داشته باشند چون اسم باید دارای معنای خوب وبا فرهنگ ما تناسب داشته باشد و شعار بیگانه نداشته باشد، امام صادق(ع) فرمودند در روز قیامت انسان را با اسم خود صدا می زنند، ثبت احوال می تواند در زمینه نامگذاری نام نوزادان مشورت خوبی بدهد.

امام جمعه قم با اشاره به فرا رسیدن سال روز وفات حضرت ام البنین (س) گفت: چهارشنبه روز تکریم مادران شهداست، حضرت ام البنین(س) دارای ۴ فرزند بود که به شجاعت ودلیری معروف بودند که برترین آنها حضرت عباس(ع) است، شایسته است زنان جامعه ما با حفظ عفاف و حجاب و تربیت فرزندان صالح و با ایمان به ام البنین (س) اقتدا کنند.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: روز پنجشنبه ۷ دی ماه سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی است، تمام گرفتاری هایی که در طول تاریخ داشتیم بهره بردای دشمنان از بی سوادی مردم بوده و توجه به سواد آموزی از برکات جمهوری اسلامی است.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم