کمک دو و نیم میلیارد تومانی مردم قم به نیازمندان در شب یلدا
کمک دو و نیم میلیارد تومانی مردم قم به نیازمندان در شب یلدا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام محمدطه مهری در گفت‌وگویی خبری با قدردانی از خیرین برای مشارکت در همدلی با نیازمندان عنوان کرد: امسال هم مانند سال های گذشته در آستانه شب یلدا شاهد مشارکت خوب خیران در امر کمک به نیازمندان بودیم. مدیرکل کمیته امداد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام محمدطه مهری در گفت‌وگویی خبری با قدردانی از خیرین برای مشارکت در همدلی با نیازمندان عنوان کرد: امسال هم مانند سال های گذشته در آستانه شب یلدا شاهد مشارکت خوب خیران در امر کمک به نیازمندان بودیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم گفت: در آستانه شب یلدا به همت خیران استان بسته‌های معیشتی شامل آجیل، میوه، گوشت و تنقلات بین خانواده‌های مددجوی کمیته امداد استان قم توزیع شد؛ این کمک‌ها با سرانه خانوارهای ۴ نفر به پایین دو میلیون ریال و برای خانوارهای ۵ نفر به بالا سه میلیون ریال بصورت نقد و یا کالا اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه ارزش بسته‌های اهدایی تاکنون ۲۵ میلیارد ریال بوده است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان قم با همکاری مراکز نیکوکاری این بسته‌ها را میان نیازمندان توزیع کرد.

مهری درباره روش‌های مشارکت مردم در این پویش تصریح کرد: خیران عزیز استان قم می‌توانند از طریق کد دستوری #۰۲۵*۸۸۷۷* در مشارکت به مددجویان استان قم شریک باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم تاکید کرد: به همت امدادگران این نهاد مقدس، کمک‌های مردم تا عصر روز سی‌ام آذرماه به حساب نیازمندانی که از قبل شناسایی شده بود، واریز شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۳/د