زمین چمن ورزشگاه شهید حیدریان قم به هیئت فوتبال واگذار می‌شود
زمین چمن ورزشگاه شهید حیدریان قم به هیئت فوتبال واگذار می‌شود

ابراهیم سانی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اعلام این خبر گفت: در راستای کمک به مجموعه‌های ورزشی و در جهت رشد و توسعه فوتبال استان، زمین چمن ورزشگاه حیدریان با قیمت پایه به هیئت فوتبال واگذار می‌شود. وی با بیان این که اهالی فوتبال همواره از واگذاری زمین چمن به بخش […]

ابراهیم سانی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اعلام این خبر گفت: در راستای کمک به مجموعه‌های ورزشی و در جهت رشد و توسعه فوتبال استان، زمین چمن ورزشگاه حیدریان با قیمت پایه به هیئت فوتبال واگذار می‌شود.

وی با بیان این که اهالی فوتبال همواره از واگذاری زمین چمن به بخش خصوصی گله‌مند بودند که با تدابیر صورت گرفته در جهت حمایت از باشگاه ها این تصمیم گرفته شد، تصریح کرد: این واگذاری با این شرط انجام می‌گیرد که هیئت فوتبال باید مسابقات باشگاه های قم را بدون دریافت وجهی از آنها برگزار کند.

سانی خانی تصریح کرد: با شناختی که از هیئت فوتبال دارم، یقین دارم آنها با این رویکرد می توانند به اهداف خود دست یابند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم در پاسخ به این سؤال که با واگذاری زمین چمن ورزشگاه حیدریان فعالیت هیئت دو میدانی با چالش روبرو می‌شود یا نه، گفت: این چالش با تعامل دو هیئت ورزشی قابل حل و برطرف شدن است.

وی از برخورد قاطع با متصدیان اماکن ورزشی که بدون مجوز قیمت‌های خدمات را افزایش می‌دهند، گفت: بدون اغماض با این متخلفان برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱