کشف ۲۱۶ کیلوگرم حشیش از یک خودرو در قم
کشف ۲۱۶ کیلوگرم حشیش از یک خودرو در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سردار محمد رضا میرحیدری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح کنترل محورهای مواصلاتی استان قم با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان و همراهی کلیه واحدهای اجرایی و انتظامی برگزار شد. وی افزود: مأموران […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سردار محمد رضا میرحیدری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: طرح کنترل محورهای مواصلاتی استان قم با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان و همراهی کلیه واحدهای اجرایی و انتظامی برگزار شد.

وی افزود: مأموران با اعزام به محورهای مواصلاتی استان و با کنترل نامحسوس تردد خودروهای عبوری، به ۲ دستگاه خودروی پژو پارس به شماره پلاک‌های معلوم، مشکوک و بلافاصله دستور توقف خودروها را صادر کردند.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: هر ۲ نفر راننده با افزایش سرعت و انجام حرکات مارپیچ در طول مسیر قصد فرار داشتند که با رعایت قانون بکارگیری سلاح و به منظور جلوگیری از فرار خودرو به سمت لاستیک آنان تیراندازی و در نهایت خودروها متوقف و رانندگان دستگیر شدند.

میرحیدری تصریح کرد: سرانجام طی بازرسی صورت گرفته از یکی از خودروها، ۲۱۶ کیلو و ۱۰۰گرم حشیش در قالب ۲۰۱ بسته باندرول شده بالفاف و از خودروی دیگر نیز حدوداً ۷۰۰ کیلوگرم گردو و ۳۴۰ کیلوگرم بادام زمینی فاقد هر گونه مجوز و قاچاق کشف و در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

پایان پیام/۷۸۰۳۳