فاز دوم بزرگترین اردوگاه ترک اعتیاد دین پایه استان قم افتتاح شد
فاز دوم بزرگترین اردوگاه ترک اعتیاد دین پایه استان قم افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در این مراسم اظهار داشت:  استان قم به عنوان مرکز و مادر انقلاب مورد طمع و هجمه دشمنان است. موحد تصریح کرد: با اتحاد و بکارگیری تمام اعتبارات و نیروهای متفکر باید […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) در این مراسم اظهار داشت:  استان قم به عنوان مرکز و مادر انقلاب مورد طمع و هجمه دشمنان است.

موحد تصریح کرد: با اتحاد و بکارگیری تمام اعتبارات و نیروهای متفکر باید اقداماتی بمنظور خنثی‌سازی بخشی از این توطئه‌ها که آسیب‌های اجتماعی و جنگ ترکیبی سرآمد آنها است، انجام شود.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی با بیان اینکه دانش آموزان، محور اصلی جنگ ترکیبی هستند، بیان کرد: عرصه اقدامات ما با توجه به آسیب‌های اجتماعی نوجوان و جوانان، باید در سطح دانشگاه و مدارس پیگیری شود.

مهدی علی‌بابایی معاون اجتماعی سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) نیز در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: مجموعه درمانی و صیانتی کرامت وابسته به سپاه امام علی بن ابی‌طالب‌(ع) با محوریت دینی به‌منظور درمان، آموزش حرفه و کار، صیانت از معتادان متجاهر و بهره‌گیری از شیوه‌های بهبودی پایدار و حفظ کانون خانواده معتادان با مدیریت روحانیون و طلاب راه‌اندازی شد.

وی افزود: این مجموعه در چهار حوزه کمپ تمایلی، کمپ خصوصی و تخصصی، درمان معتادان متجاهر و صیانت از مددجویان و معتادان بعد از دوره سم‌زدایی و درمان فعالیت دارد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

بابایی اظهار داشت: مددجویان پس از ورود به اردوگاه، خانواده آنها تحت صیانت و پشتیبانی‌های معیشتی، درمانی، تحصیلی و جلسات آموزشی قرار می‌گیرند.

معاون اجتماعی سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری  تاکنون بیش از پانصد مددجو، دوران درمان را در مجموعه درمانی و صیانتی کرامت گذراندند، خاطرنشان کرد: سعی داریم تا مرکز صیانت را در شهر قم نیز ایجاد کنیم تا بتوانیم حمایت‌های لازم را از  مددجویان و معتادان داشته باشیم.

در پایان مراسم، چند تن از فعالان مجموعه درمانی و صیانتی کرامت با حضور سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع)، احمد حاجی‌زاده معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم، میثم رضوان‌پور معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین و دیگر مسئولان استانی تجلیل شدند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱