نهادهای قضایی و امنیتی با سرپنجه‌های حمله تروریستی در راسک برخورد کنند
نهادهای قضایی و امنیتی با سرپنجه‌های حمله تروریستی در راسک برخورد کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت حمله تروریستی به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم  حمله تروریستی اشرار معاند به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوجستان که […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بیانیه جامعه مدرسین در محکومیت حمله تروریستی به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک استان سیستان و بلوچستان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

حمله تروریستی اشرار معاند به مقر فرماندهی انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوجستان که به شهادت و مجروح شدن جمعی از فرزندان انقلاب اسلامی منجر شد موجب تألم و تأثر گردید.

این اقدام تروریستی که در خدمت به دشمنان نظام اسلامی و خیانت به امنیت و آسایش منطقه سیستان و بلوچستان طراحی شده است، یک جنایت بزدلانه است.

لازم است نهادهای امنیتی و قضایی با سرپنجه‌های این فساد ضد انسانی با جدیت برخورد کنند و مزدوران استکبار جهانی به سردمداری آمریکا و صهیونیزم بین الملل را به سزای عملشان برسانند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن این اقدام سبعانه، از خداوند متعال برای شهدای این جنایت علو درجات، برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده‌های داغدار صبر و اجر مسئلت دارد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

پایان پیام/۷۸۰۲۳