دمای هوای قم در هفته پیش‌رو پایدار خواهد ماند
دمای هوای قم در هفته پیش‌رو پایدار خواهد ماند

سعید اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به پیش‌بینی وضعیت هوای استان قم در روزهای آینده پرداخت و گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی روز شنبه ۲۵ آذرماه، آسمان صاف و در برخی ساعات، وزش باد ملایم خواهیم داشت. وی آسمان قم را در روز یکشنبه صاف تا کمی ابری، […]

سعید اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به پیش‌بینی وضعیت هوای استان قم در روزهای آینده پرداخت و گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی روز شنبه ۲۵ آذرماه، آسمان صاف و در برخی ساعات، وزش باد ملایم خواهیم داشت.

وی آسمان قم را در روز یکشنبه صاف تا کمی ابری، در برخی ساعات همراه با وزش باد ملایم و غبار صبحگاهی توصیف کرد و در خصوص وضعیت جوّی در روز دوشنبه گفت: در این روز، آسمان صاف در برخی ساعات وزش باد، از بعدازظهر قسمتی تا نیمه‌ابری پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان آسمان شهر قم را در روز سه‌شنبه، صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی کرد و افزود: روز چهارشنبه، آسمان قسمتی ابری، به‌تدریج صاف پیش‌بینی می‌شود.

اسماعیلی روزهای پایانیِ هفته‌ی آتی را نیز بدون باران پیش‌بینی کرد و گفت: پنج‌شنبه، آسمان صاف و غبار صبحگاهی، گاهی همراه با وزش باد و روز جمعه هم آسمان صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد انتظار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش این اداره کل، روند دما طی روزهای آینده، تغییرات محدود در قیاس روزانه دارد.

پایان پیام/۷۸۰۳۴