تصادف زنجیره‌ای در محور کاشان ـ قم با ۴۱ مصدوم و یک کشته
تصادف زنجیره‌ای در محور کاشان ـ قم با ۴۱ مصدوم و یک کشته

– اخبار استانها – سیدمنصور میرابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کاشان ، ضمن اشاره به وقوع حادثه در کیلومتر ۱۵ آزادراه کاشان – قم اظهار داشت: در این حادثه شش خودرو اتوبوس، پژو آر دی، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودرو دنا و یک خودرو دیگر با یکدیگر برخورد کردند. وی با […]

– اخبار استانها –

سیدمنصور میرابوطالبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  کاشان ، ضمن اشاره به وقوع حادثه در کیلومتر ۱۵ آزادراه کاشان – قم اظهار داشت: در این حادثه شش خودرو اتوبوس، پژو آر دی، پژو ۲۰۶، پژو ۴۰۵ و یک دستگاه خودرو دنا و یک خودرو دیگر با یکدیگر برخورد کردند.

وی با بیان اینکه پس از دریافت خبر بلافاصله عوامل هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند، افزود: دو تیم عملیاتی جهت امدادرسانی به شهروندان و آسیب‌دیدگان به محل حادثه واقع در کیلومتر ۱۵ آزادراه کاشان – قم اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر شهرستان کاشان با بیان اینکه این حادثه ۴۱ مصدوم و متاسفانه یک فوتی به دنبال داشت، ابراز داشت: مصدومان توسط عوامل هلال احمر و عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند و برخی مصدومان نیز در محل حادثه مداوا شدند.

۸ مجروح در تصادف زنجیره‌ای محور قزوین-رشت

وی با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی است، گفت: از شهروندان و همطونان درخواست داریم تا قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی نباشیم.