کاپیتان آناصنعت: قهرمانی در لیگ امید حق فوتسال قم بود
کاپیتان آناصنعت: قهرمانی در لیگ امید حق فوتسال قم بود

سوران بالکانه درحاشیه بازی نهایی ۲ تیم آناصنعت پاسارگاد قم و مس سونگون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار داشت: خدا را شاکرم امشب توانستیم با یک عملکرد بی نظیر خواسته کادر فنی را در زمین به نمایش گذاشته و دل هواداران عزیزمان را شاد کنیم. وی افزود: در مرحله نهایی ۳ بازی […]

سوران بالکانه درحاشیه بازی نهایی ۲ تیم آناصنعت پاسارگاد قم و مس سونگون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار داشت: خدا را شاکرم امشب توانستیم با یک عملکرد بی نظیر خواسته کادر فنی را در زمین به نمایش گذاشته و دل هواداران عزیزمان را شاد کنیم.

وی افزود: در مرحله نهایی ۳ بازی انجام دادیم که هرکدام برای ما حکم فینال را داشت، از روز اول هم قسم شدیم بتوانیم بار دیگر دل هواداران فوتسال دوست قمی را شاد کنیم، به نظرم این قهرمانی حق هواداران عزیزمان بود.

کاپیتان تیم آناصنعت پاسارگاد قم گفت: هم در رده نوجوانان و هم در رده جوانان، قهرمانی را در کارنامه ام داشتم و قهرمانی امید در افتخارات رده سنی پایه ام کم بود که خدا را شکر امشب به آن رسیدم.

وی در پایان گفت: گرچه در لیگ برتر بزرگسالان بازی می کنم اما مسابقات امید برایم اهمیت ویژه ای داشت، می،خواستم هر طور که شده به جام قهرمانی این رده برسم و این موفقیت با همت بچه ها و کادر فنی به دست آمد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰