مجمع سالانه فدراسیون کاراته کشور به میزبانی قم برگزار شد
مجمع سالانه فدراسیون کاراته کشور به میزبانی قم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزارش خبرگزاری فارس از قم، مجمع سالانه فدراسیون کاراته کشورمان عصر امروز به منظور ارائه گزارش عملکرد فدراسیون در سال گذشته، بررسی و تصویب تقویم اجرایی سالجاری و همچنین رای گیری جهت انتخاب نواب رییس اول و دوم، خزانه دار و نماینده استانها در هیات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزارش خبرگزاری فارس از قم، مجمع سالانه فدراسیون کاراته کشورمان عصر امروز به منظور ارائه گزارش عملکرد فدراسیون در سال گذشته، بررسی و تصویب تقویم اجرایی سالجاری و همچنین رای گیری جهت انتخاب نواب رییس اول و دوم، خزانه دار و نماینده استانها در هیات رئیسه برگزار شد.

سیدمحمدرضا پولادگر معاون وزیر ورزش، سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، ابراهیم سانی خانی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، مهدی بیرانوند رئیس هیات کاراته استان قم و سایر روسای هیات‌های استان‌ها به میزبانی استان قم برگزار شد.

مهدی بیرانوند درحاشیه برگزاری این مجمع در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در قم، اظهار داشت: اتفاقی که امروز رقم خورد برای اولین بار در تاریخ فدراسیون کاراته انجام شد که مجمع سالانه فدراسیون در استانی دیگر برگزار شود که این توفیق نصیب ما شد؛ چیزی که امروز شاهد آن بودیم اتحاد و همدلی روسای هیئت‌ها و هیئت رئیسه فدراسیون جهت توسعه بیشتر این رشته ورزشی در کشور بود.

رئیس هیات کاراته استان قم تصریح کرد: همانطور که مستحضر هستید استان قم جزو استان‌های برتر در رشته کاراته است، قهرمانان قمی طی سالهای اخیر افتخارات بزرگی در آوردگاه‌های آسیایی، جهانی و المپیک برای کشور عزیزمان ایران کسب کرده‌اند.

وی ادامه داد: ما نیز در استان قم با برنامه‌ریزی که هر سال انجام می‌دهیم به دنبال توسعه بیشتر این رشته ورزشی هستیم، طی ۲ الی ۳ سال اخیر نیز شاهد ظهور کاراته‌کاهای مستعدی همچون مرتضی و محمود نعمتی در قم بوده‌ایم.

بیرانوند در پایان گفت: امیدوارم با همکاری و همدلی پیشکسوتان عزیز، مربیان و ورزشکاران توانمند قمی بتوانیم روزهای خوش بیشتری را برای خانواده بزرگ کاراته در استان قم رقم بزنیم.

پایان پیام/۷۸۰۳۰