ادای احترام اصحاب رسانه قم به شهدای گمنام
ادای احترام اصحاب رسانه قم به شهدای گمنام

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم دراین مراسم معنوی که با قرائت زیارت عاشورا، مداحی و سخنرانی پیرامون سیره شهدا و تاکید بر ضرورت ترویج آن در جامعه همراه بود، اصحاب رسانه استان قم علاوه بر تشییع نمادین و وداع با پیکر مطهر شهدای گمنام، با آرمان‌های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم دراین مراسم معنوی که با قرائت زیارت عاشورا، مداحی و سخنرانی پیرامون سیره شهدا و تاکید بر ضرورت ترویج آن در جامعه همراه بود، اصحاب رسانه استان قم علاوه بر تشییع نمادین و وداع با پیکر مطهر شهدای گمنام، با آرمان‌های والای شهیدان تجدید پیمان کردند.

 پیکرهای مطهر هفت شهید گمنام دوران دفاع مقدس پس از تشییع در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) در مناطق مختلف قم به خاک سپرده خواهند شد.

کاروان پیکرهای شهدای گمنام شانزدهم آذرماه از گلزار شهدای بهشت معصومه(س)‌ وارد شهر قم شد و از آن روز به بعد این پیکرهای مطهر با برگزاری برنامه‌های جانبی مختلف در سطح مدارس، دانشگاه‌ها، هیات‌های مذهبی و دیگر اماکن و محافل،‌ میهمان مردم انقلابی شهر مقدس قم بودند.

بر اساس این گزارش در روز یکشنبه ۲۶ آذرماه پس از تجمع مردمی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برنامه تشییع پیکرهای مطهر شهدا به سمت میدان جانبازان برگزار می‌گردد.

پس از این مراسم باشکوه برنامه تشییع منطقه‌ای و تدفین شهدا درمناطق مختلف قم انجام می‌گردد؛ بر همین اساس پیکر مطهر هفت شهید گمنام درقم خاکسپاری می‌شود و مراسم تدفین یک شهید دیگر پس از طی مراحل لازم و انجام آزمایش‌های مورد نیاز در زمان دیگری صورت می‌گیرد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱