سعیدی و باقری به عنوان نواب رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شدند
سعیدی و باقری به عنوان نواب رئیس فدراسیون کاراته انتخاب شدند

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کاراته، امروز (چهارشنبه – ۲۲ آذرماه) به ریاست سید محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در شهر قم برگزار شد. در این مجمع که علاوه […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کاراته، امروز (چهارشنبه – ۲۲ آذرماه) به ریاست سید محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در شهر قم برگزار شد.

در این مجمع که علاوه بر اعضا، سانی‌خانی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز حضور داشت، گزارش عملکرد فدراسیون در سال گذشته، بررسی و تصویب تقویم اجرایی سال جاری و همچنین رای گیری جهت انتخاب نواب رئیس اول و دوم، خزانه‌دار و نماینده استان‌ها در هیئت رئیسه در دستور کار قرار داشت.

ابطال انتخابات فدراسیون کاراته با رأی دیوان عدالت اداری

در این مجمع پس از معرفی کیکاوس سعیدی، افسانه باقری و سید محمد موسوی‌زاده به عنوان نواب رئیس و خزانه‌دار از سوی طباطبایی، از ۴۱ رای اعضای مجمع، کیکاوس سعیدی با کسب ۳۵ رای به عنوان نایب رئیس آقایان، افسانه باقری با کسب ۲۲ رای به عنوان نایب رئیس بانوان، سید محمد موسوی‌زاده با کسب ۳۳ رای به عنوان خزانه‌دار و اسماعیل جبله با کسب ۲۴ رای به عنوان نماینده هیئت‌های استانی در هیئت رییسه فدراسیون کاراته انتخاب شدند.

سید محمد پولادگر معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس مجمع عمومی فدراسیون کاراته در جمع اعضای مجمع عنوان داشت: وظیفه خود می‌دانم در ابتدا یاد و خاطره مرحوم محمود مشحون را گرامی دارم. ایشان زحمات بسیاری را برای بسکتبال ایران کشید و یاد و خاطره‌اش همیشه زنده خواهد ماند.

وی افزود: از طباطبایی و اعضای مجمع بابت تلاش و افتخارات کسب شده توسط کاراته تقدیر و تشکر می‌کنم. توقع از کاراته به واسطه شایستگی فراوان قهرمانانش زیاد بوده و ما همیشه منتظر درخشش کاراته در میادین بزرگ هستیم. از سوی دیگر طلای ارزشمند سجاد گنج‌زاده نام این رشته را برای همیشه در میان طلایی‌های المپیک ثبت کرد. هرچند کاراته در حال حاضر جزو رشته های المپیکی نیست، اما امیدوارم شرایط به گونه ‌ای پیش برود که دوباره شاهد حضور کاراته در المپیک به صورت مداوم باشیم.

رئیس مجمع فدراسیون کاراته در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: متاسفانه مدتی است شاهد بی‌اخلاقی‌های فراوان در رشته ورزشی کاراته هستیم که ریشه بسیاری از این بی‌اخلاقی‌ها در منافع شخصی است. متاسفم که بابت برخی از این بی‌اخلاقی‌ها حتی جشن هم گرفته می‌شود!

پولادگر خاطرنشان کرد: این وضعیت برای کاراته خطرناک است. کاراته از رشته های اصیل و ریشه‌دار ورزش است و احترام به بزرگتر و پیشکسوت جزو اصول این رشته ورزشی است که باید همیشه رعایت شود. با همدلی و وفاق مسیر پیشرفت کاراته بسیار بیشتر از گذشته خواهد شد.

طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته هم در این مجمع ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی شهر قم، یاد و خاطره مرحوم محمود مشحون رئیس پیشین فدراسیون بسکتبال، شهید حاج بهزاد کتیرایی رئیس اسبق فدراسیون و همه درگذشتگان جامعه کاراته را گرامی داشت.

طباطبایی در بخش دیگری از صحبت هایش گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال ۱۴۰۱ در دو بخش مالی و فنی را ارایه کرد. در ادامه گزارش حسابرس مستقل به اعضای مجمع ارائه و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۱ را تایید کرد.