به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم بزرگداشت سالگرد طلبه شهید حسن مختارزاده سه‌شنبه ۲۱ آذرماه از ساعت ۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی، شعرخوانی احمد بابایی، روایتگری حسین کاجی و مرثیه‌سرایی سیدعلی حسینی‌نژاد برگزار خواهد شد. مراسم یادبود این شهید والامقام در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم بزرگداشت سالگرد طلبه شهید حسن مختارزاده سه‌شنبه ۲۱ آذرماه از ساعت ۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی، شعرخوانی احمد بابایی، روایتگری حسین کاجی و مرثیه‌سرایی سیدعلی حسینی‌نژاد برگزار خواهد شد.

مراسم یادبود این شهید والامقام در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) واقع در بلوار جمهوری اسلامی برگزار و یاد و خاطره شهید حسن مختارزاده گرامی داشته می‌شود.

شهید حسن مختارزاده طلبه پایه ۶ مدرسه علمیه عترت قم و از بسیجیان فعال و جهادی استان بود که به دلیل مصدومیت شدید توسط اغتشاشگران در بیمارستان بقیه‌الله(عج) تهران در حالت کما بستری و سرانجام در روز جمعه ۱۸ آذر سال ۱۴۰۲ به فیض شهادت نائل آمد.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱