– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مردم انقلابی قم همزمان با سراسر کشور در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی از میدان فلسطین به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام علیها ‌راهپیمایی کردند. این راهپیمایی از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مردم انقلابی قم همزمان با سراسر کشور در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی از میدان فلسطین به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام علیها ‌راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی از مسیر بلوار نیایش، میدان جانبازان، خیابان شهدا به سمت حرم مطهر، صحن امام رضا(ع) دنبال می‌شود.

مردم در این راهپیمایی با فریاد زدن شعارهای «ما قدرت حقیم، تل‌آویو ضعیف است»، «ما ملت حسینیم ذلت نمی‌پذیریم»، «شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا» و «اسرائیل نابود است فلسطین پیروز است» خواستار برخورد قاطع با مستکبران جهانی به ویژه رژیم صهیونیستی شدند.

در راستای حمایت از مظلومان غزه شب جمعه نیز مراسمی در آستان حضرت فاطمه معصومه(س) با برنامه محوری دعا و توسل و یادبود شهدای غزه با مداحی میثم مطیعی و جمعه شب نیز یادواره شهدای استان در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار شده است.

ارتش رژیم اشغالگر قدس از ۴۲ روز پیش جنگ ویران‌کننده‌ای را علیه نوار غزه آغاز کرده که در پی آن بیش از ۱۱ هزار و ۵۰۰ فلسطینی شهید شده‌اند. از این تعداد ۴۷۱۰ نفر کودک و۳۱۶۰ نفر زن بودند.

به دنبال این جنگ، همچنین بیش از ۲۹ هزار و ۸۰۰ فلسطینی مجروح شده‌اند که ۷۰ درصد آن‌ها طبق اعلام وزارت بهداشت نوار غزه، زن و کودک بوده‌اند.