استاندار قم: در مورد معیشت مردم با اخلال‌گران هیچ تعارفی نداریم
استاندار قم: در مورد معیشت مردم با اخلال‌گران هیچ تعارفی نداریم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمد آقامیری در هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم که شامگاه سه شنبه در سالن امام جواد(ع) برگزار شد، اظهار داشت: افراد سودجو براساس عادت هر فصل روی یک محصول سرمایه‌گذاری کرده و با استفاده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمد آقامیری در هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم که شامگاه سه شنبه در سالن امام جواد(ع) برگزار شد، اظهار داشت: افراد سودجو براساس عادت هر فصل روی یک محصول سرمایه‌گذاری کرده و با استفاده از راه‌های مختلف نسبت به مسئله ورود می‌کند و این اقدام باعث افزایش قیمت آن محصول می‌شود.

وی گفت: واقعیت این است که متاسفانه نظارت درستی در حوزه اصناف در کل کشور وجود ندارد لذا باید روند بازرسی سازمان تعزیرات از فروشگاه‌های مواد غذایی و میوه در سطح استان مستمر و جدی باشد.

استاندار قم عنوان کرد: کسانی که در سفره مردم خلل ایجاد می‌کنند و قدرت خرید آن‌ها را کاهش می‌دهند، هیچ تعارفی با آن‌ها نداریم و باید شدیدترین برخورد را داشته باشیم. سازمان تعزیرات طوری جریمه کند که بازدارنده باشد.

وی افزود: با همکاری دستگاه‌های متولی از فردا تعداد اکیپ‌های نظارتی باید افزایش داشته باشد و به صورت ۲۴ ساعته در سطح استان قیمت‌ها را بازرسی کنند.

استاندار قم تاکید کرد: در راستای منافع مردم و تقویت سفره و معیشت آن‌ها نه با متخلف تعارف داریم و نه با مدیرکل دستگاه مربوطه، ما در قبال وظیفه‌ای که داریم مسئول هستیم و مردم نباید معطل تصمیم‌های ما باشند.

آقامیری عنوان کرد: مردم قم باید مطلع شوند که با مدیریت جهادی قیمت‌ها را کنترل خواهیم کرد؛ در حوزه کالاهای تنظیم بازار با هیچ متخلفی مماشات نکرده و جهاد مدیریت قیمت کالاها در استان قم حاکم خواهد شد.

پایان پیام/۷۸۰۳۰