جزییات راهپیمایی ۱۳ آبان در قم اعلام شد
جزییات راهپیمایی ۱۳ آبان در قم اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مردم قم همزمان با سراسر کشور در روز ۱۳ آبان‌ماه به خیابان‌ها می‌آیند تا انزجار خود را از آمریکا، رژیم صهیونیستی و سردمداران استکبار جهانی و پیروانشان اعلام کنند. راهپیمایی روز ملی مبارزه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، مردم قم همزمان با سراسر کشور در روز ۱۳ آبان‌ماه به خیابان‌ها می‌آیند تا انزجار خود را از آمریکا، رژیم صهیونیستی و سردمداران استکبار جهانی و پیروانشان اعلام کنند.

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۳ آبان‌ماه با تجمع در مصلای قدس و سردادن شعارهایی برای رهایی ملت مظلوم فلسطین آغاز خواهد شد.

ساعت ۱۰ صبح نیز راهپیمایی از مصلای قدس به سمت میدان جانبازان، خیابان شهدا، خیابان ارم و حرم حضرت معصومه(س) دنبال خواهد شد.

در پایان این مراسم نیز شرکت‌کنندگان در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر بانوی کرامت تجمع کرده و به نیابت از مظلومان جهان، رهایی از ظالمان را در محضر کریمه اهل‌بیت(س) دعا خواهند کرد.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

پایان پیام/۷۸۰۲۳