دبیرخانه «تسهیل سفر به قم» تشکیل شود
دبیرخانه «تسهیل سفر به قم» تشکیل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مدیرعاملان سازمان های فرهنگی، هنری و اجتماعی کشور که به منظور تبادل نظر و رسیدن به راهکارهای فرهنگی کلان به قم سفر کرده‌اند، امروز بعد از ظهر دیداری با تولیت و معاونان مسجد مقدس جمکران داشتند. حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی در این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مدیرعاملان سازمان های فرهنگی، هنری و اجتماعی کشور که به منظور تبادل نظر و رسیدن به راهکارهای فرهنگی کلان به قم سفر کرده‌اند، امروز بعد از ظهر دیداری با تولیت و معاونان مسجد مقدس جمکران داشتند.

حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی در این دیدار با تشکر از شهردار و معاون سازمان فرهنگی شهرداری قم در خدمت رسانی به زائران، اظهار کرد: راهبرد تربیتی شیعه، زیارت است و مسجد جمکران نقش مهم و شهر قم بر اساس روایات جایگاه ایمنی بخشی در فتنه‌های آخر زمانی دارد لذا از مدیران شهرها می‌خواهیم در تسهیل رفت و آمد مردم کشور به قم تلاش کنند.

وی گفت: راه رسیدن به آرامش و معنویت این است که مردم را به مراکز قدرت معنوی وصل کنیم؛ یکی از پرقدرت ترین مراکز معنوی دنیا مسجد جمکران است که سالانه بخصوص یک تا ۱۵ ماه شعبان میزبان خیل عظیمی از مردم است لذا خواستار این هستیم که دبیرخانه «تسهیل سفر به قم» در سازمان فرهنگی شهرداری قم ایجاد شود.

پایان پیام/۷۸۰۲۳