اجرای ۵ هزار برنامه به مناسبت هفته پدافند غیرعامع در کشور
اجرای ۵ هزار برنامه به مناسبت هفته پدافند غیرعامع در کشور

سردار غلامرضا جلالی عصر امروز در حاشیه پنجمین جلسه شورای اداری استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: هفته نکوداشت پدافند غیرعامل امسال از ۳ الی ۱۰ آبان‌ماه در سراسر کشور آغاز خواهد شد. وی افرود: در همین راستا ۵ هزار برنامه آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و… در سراسر کشور پیش‌بینی شده که در […]

سردار غلامرضا جلالی عصر امروز در حاشیه پنجمین جلسه شورای اداری استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: هفته نکوداشت پدافند غیرعامل امسال از ۳ الی ۱۰ آبان‌ماه در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

وی افرود: در همین راستا ۵ هزار برنامه آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و… در سراسر کشور پیش‌بینی شده که در این ایام اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل استان قم تصریح کرد: «ایران پایدار، به وسعت ایمان، بر بلندای امید – پدافند غیرعامل دفاع همه جانبه در برابر جنگ ترکیبی» شعار محوری هفته نکوداشت پدافند غیرعامل در نظر گرفته شده است.

جلالی درخصوص حضور در جلسه شورای اداری استان قم، گفت: امروز نیز برای رونمایی از طرح جامع پدافند غیرعامل استان قم اینجا حضور پیدا کرده و در جلسه شورای اداری شرکت کردیم.

وی اشاره کرد: در این طرح نقاط ضعف و آسیب‌پذیر استان شناسایی شده و تقاضا می‌کنیم برای حل این کمبود‌ها مدیران دستگاه‌های اجرایی و دولتی در کنار اداره‌کل پدافند غیرعامل استان قم باشند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل استان قم در پایان عنوان داشت: باتوجه به تصویب قانون پدافند غیرعامل‌ کشور، در این قانون پیش‌بینی شده اشخاص حقوقی که در اجرای مفاد قوانین پدافند غیرعامل کم‌کاری داشته باشند مطابق قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.
پایان پیام/۷۸۰۳۰