هزینه‌های غیرضروری دولت تا آنجا که امکان دارد در سال آینده کاهش یابد/اخذ مالیات از حقوق کارکنان باید موردبازنگری قرار گیرد
هزینه‌های غیرضروری دولت تا آنجا که امکان دارد در سال آینده کاهش یابد/اخذ مالیات از حقوق کارکنان باید موردبازنگری قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری قم افزود: در هزینه‌های جاری کشور و دولت باید مراقبت لازم انجام شود تا هزینه‌های غیرضروری دولت تا آنجا که امکان دارد در سال آینده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری قم افزود: در هزینه‌های جاری کشور و دولت باید مراقبت لازم انجام شود تا هزینه‌های غیرضروری دولت تا آنجا که امکان دارد در سال آینده کاهش یابد.

امیرآبادی ادامه داد: کف تعیین‌شده دولت برای اخذ مالیات از حقوق کارکنان باید موردبازنگری قرار گیرد، چراکه این پیشنهاد دولت با توجه به میزان افزایش قیمت بنزین و تورم در کشور تناسبی ندارد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه برای استان در نظر گرفته‌شده است که متاسفانه به دلیل عدم همکاری دستگاه‌ها استان با شهرداری امکان خروج این مبلغ از استان تا پایان سال وجود دارد.

امیرآبادی در ادامه بابیان اینکه کنگره شهدای قم سال آینده در این استان برگزار می‌شود گفت: این کنگره برای بزرگداشت ۶ هزار شهید استان است که در این زمینه همه دستگاه‌های قم به‌صورت جدی مشارکت کنند.

او ادامه داد: دستگاه‌های استان باید بدهی خود با شهرداری را محاسبه و از طریق اسناد خزانه که برای این منظور به استان اختصاص داده‌شده، اقدام لازم را تا پیش از پایان سال انجام دهند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هم‌اکنون مردم با مشکل‌های مختلف اقتصادی دست‌به‌گریبان هستند که مسئولان باید تمام تلاش خود را در کاهش فشار اقتصادی به مردم انجام دهند.