دستگیری سه شکارچی متخلف در تالاب مره قم
دستگیری سه شکارچی متخلف در تالاب مره قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمدرضا عابدی مقدم در سخنانی اظهار کرد: با شروع فصل مهاجرت پرندگان و میزبانی تالاب های استان قم از پرندگان آبزی و کنارآبزی، گشت و کنترل محیط بانان در این مناطق افزایش یافته است. وی با بیان اینکه در جریان گشت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، محمدرضا عابدی مقدم در سخنانی اظهار کرد: با شروع فصل مهاجرت پرندگان و میزبانی تالاب های استان قم از پرندگان آبزی و کنارآبزی، گشت و کنترل محیط بانان در این مناطق افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در جریان گشت و کنترل تالاب های استان سه شکارچی متخلف به همراه سه قبضه اسلحه شناسایی و دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: از این متخلفان ۸ قطعه باقرقره شکم سیاه نیز کشف و پرونده تخلف آنها برای رسیدگی به اداره حقوقی ارجاع داده شده است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم در پایان تصریح کرد: با افزایش بهای حیوانات از لحاظ مطالبه ضرر و زیان، میزان بازدارندگی این جرائم زیست محیطی نیز افزایش یافته و قطعا هرگونه تخلف در زمینه نگهداری، خرید و فروش و شکار و صید جانوران وحشی را با جدیت پیگیری می کنیم.