تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم به مصاف فرش آرای مشهد می‌رود
تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم به مصاف فرش آرای مشهد می‌رود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال سوهان محمد سیما به مصاف فرش آرای مشهد می‌رود. این هفته از رقابت‌ها امروز در شهرهای بهبهان، ورزقان، ورامین، ساوه، شاهین‌شهر اصفهان، ساری و […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال سوهان محمد سیما به مصاف فرش آرای مشهد می‌رود.

این هفته از رقابت‌ها امروز در شهرهای بهبهان، ورزقان، ورامین، ساوه، شاهین‌شهر اصفهان، ساری و مشهد برگزار می‌شود که دریکی از این بازی‌ها تیم فوتسال سوهان محمد سیما از ساعت ۱۷  به مصاف فرش آرای مشهد می‌رود.

لیگ برتر فوتسال| تلاش مس برای حفظ صدرنشینی و تکرار بازی جنجالی در ساریاصفهان| هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتسال؛ رقابت مس و گیتی‌پسند برای صدرنشینیاسامی داوران هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتسال اعلام شد

بازی رفت دو تیم با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسیده بود، محمد سیما که ۳ هفته از رقابت‌های لیگ را بدون پیروزی پشت سر گذاشته تلاش می‌کند با برد در بازی امروز به جمع مدعیان جدول بازگردد.

تیم سوهان محمد سیما از ۲۰ بازی با ۹ برد، ۵ تساوی و ۶ باخت و ۳۲ امتیاز در رده پنجم و تیم فرش آرای مشهد از ۲۰ بازی با ۱۰ برد، ۶ تساوی و ۴ باخت با ۳۶ امتیاز در رده چهارم جدول چهارده تیمی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور قرار دارد.