انفجار یک ساختمان مسکونی در قم / پنج تن مصدوم شدند
انفجار یک ساختمان مسکونی در قم / پنج تن مصدوم شدند

کریمی سخنگوی آتشنشانی قم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،اظهار کرد:ساعت ۲۱:۲۴ دقیقه امشب در پی اعلام حادثه انفجار یک ساختمان مسکونی  واقع در شهرک امام حسین(ع)قم بلافاصله نیروهای عملیاتی آتشنشانی به محل حادثه اعزام شدند. او در خصوص جزئیات این حادثه ادامه داد:آتش سوزی در طبقه سوم و چهارم […]

انفجار یک ساختمان مسکونی در قم / پنج تن مصدوم شدند

کریمی سخنگوی آتشنشانی قم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،اظهار کرد:ساعت ۲۱:۲۴ دقیقه امشب در پی اعلام حادثه انفجار یک ساختمان مسکونی  واقع در شهرک امام حسین(ع)قم بلافاصله نیروهای عملیاتی آتشنشانی به محل حادثه اعزام شدند.

او در خصوص جزئیات این حادثه ادامه داد:آتش سوزی در طبقه سوم و چهارم این واحد مسکونی رخ داده بود که هفت مصدوم محبوس شده در این دو طبقه  با تلاش عوامل آتشنشانی به بیرون محوطه ساختمان منتقل و تحویل اورژانس شدند.

سخنگوی آتشنشانی قم  گفت:علت آتش سوزی در دست بررسی است.

فراهانی،سخنگوی اورژانس قم هم در خصوص مصدومان این حادثه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،گفت:بلافاصله پس از اعلام خبر انفجار این منزل مسکونی،پنج دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

او ادامه داد:از پنج  مصدوم این حادثه سه نفر،یک خانم و دوآقا با سوختگی ۵۰ درصد به بالا با آمبولانس به بیمارستان فرقانی اعزام شدند و دو تن دیگر در محل حادثه درمان شدند.