به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، بهرام سرمست روز سه‌شنبه ۲۶ آذرماه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات یکی از واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: همه فعالیت‌ها باید ناظر به حل مشکلات تولید باشد. وی افزود: به منظور بازگرداندن واحدهای راکد به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از ایسنا، بهرام سرمست روز سه‌شنبه ۲۶ آذرماه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالن جلسات یکی از واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: همه فعالیت‌ها باید ناظر به حل مشکلات تولید باشد.
وی افزود: به منظور بازگرداندن واحدهای راکد به چرخه تولید باید با تعامل همکاری لازم بین بانک‌های عامل و سرمایه گذاران فرایند تعیین تکلیف بدهی و اجرای مصوبات گذشته در دستور کار قرار گیرد.
استاندار قم افزود: ما به دنبال احیای این واحدهای تولید هستیم ولی اگر مدیران واحدهای اقتصادی کنونی زمینه لازم برای احیای واحدهای تولیدی را نداشته باشند، باید از ظرفیت سرمایه‌گذاران جدید استفاده بود.
وی با ذکر این مطلب که مسئولان استان باید با برنامه‌ریزی دقیق مسیر حقوقی مشخصی را برای احیای واحدهای تولیدی بیابند بیان کرد: یکی از مهمترین سیاست‌های کلی استان قم در استقرار صنایع صنعتی، حمایت از سرمایه‌گذاری در صنایع کم آب بر است.
استاندار قم با ذکر این مطلب که منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان باید برای مازاد آب موجود خود برنامه توجیه‌پذیر ارائه دهد، تصریح کرد: این منطقه باید از بلوکه کردن ظرفیت آب اختصاص‌یافته خودداری کرده و با تخصیص آب بیشتر به برخی از واحدهای صنعتی از اثر مشکلات زیست محیطی بکاهد.
سرمست در پایان یادآورشد: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید به‌صورت کامل و تا رسیدن به نتیجه مطلوب دنبال و عملیاتی شود.
استاندار قم امروز از چهار واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید و بعد از آن در سی و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شرکت کرد، در این جلسه مشکلات و ظرفیت‌های تولیدی و اشتغال این چهار واحد تولیدی به‌صورت ویژه بررسی شد.

انتهای پیام