– اخبار استانها – بهرام سرمست در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم با اشاره به اینکه در طول سال به‌صورت یک هفته در میان در واحدهای تولیدی حضور میدانی داشتیم، اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را اجرایی و مشکلاتی که در حد استان بوده حل کردیم […]

– اخبار استانها –

بهرام سرمست در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم با اشاره به اینکه در طول سال به‌صورت یک هفته در میان در واحدهای تولیدی حضور میدانی داشتیم، اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را اجرایی و مشکلاتی که در حد استان بوده حل کردیم که تا پایان سال قریب به‌اتفاق مصوبات ما اجرایی خواهد شد و تنها مصوباتی می‌ماند که مرتبط با سطح ملی باشد.

وی با تصریح بر اینکه از نزدیک ظرفیت‌ها و فعالیت‌های واحدها را شناسایی کرده و تسهیلاتی که لازم بوده برای فعال نگه‌ داشتن آن‌ها انجام داده‌ایم، افزود: هر جلسه‌ای که بازدید می‌کنیم، حداقل سه چهار واحد مورد سرکشی قرار می‌گیرد و حتی باوجود کسالت، مکلف هستیم در کنار تولیدکنندگان باشیم.

استاندار قم تأکید کرد: تولیدکننده باید بتواند مشکلاتش را مطرح کند و خروجی این‌ها باید حفظ ظرفیت اشتغال، احیا و بازسازی واحدهایی باشد که می‌توانند به مدار تولید برگردند.

استاندار قم: نوآوری در مدیریت سبب عبور از تحریم‌ها می‌شود‌استاندار قم: اجرای پیاده راه انقلاب اهمیت ویژه‌ای برای شهر قم دارد

وی با اشاره به اینکه ضمن جلوگیری از تعطیل شدن واحدهای تولیدی در استان،‌ کاهش نرخ بیکاری داشتیم، خاطرنشان کرد: درعین‌حال برخی واحدهای راکد را به مدار تولید برگرداندیم.

سرمست گفت: تولیدکنندگان باید احساس کنند که ما پشتیبان آن‌ها هستیم و مهم همین است که چنین حسی به آن‌ها منتقل‌شده باشد. فکر می‌کنم در این مدت منتقل‌شده و هر جا منتقل نشده باشد، آماده پیگیری هستیم که مشکلات تولیدکنندگان را بشنویم و در جهت رفع آن‌ها تلاش کنیم.

وی یادآور شد: به واحدهایی که بالای ۱۰۰ نفر اشتغال دارند، کارت ویژه ملاقات داده‌ایم. هرکدام از این‌ها مشکلی داشته باشند در اولین فرصت و بدون محدودیت و نیاز به‌وقت قبلی می‌توانند به بنده مراجعه کنند.