سارا قمی: می‌خواهم با لباس ملوان خانم گل لیگ شوم
سارا قمی: می‌خواهم با لباس ملوان خانم گل لیگ شوم

سارا قمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تیم ملوان دوباره تشکیل شد و با همت مالک جدید باشگاه و حمایت اصحاب رسانه این تیم بازهم در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارد. دو سال پیش این تیم منحل شد وجای خالی‌اش در لیگ برتر فوتبال بانوان به خوبی […]

سارا قمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تیم ملوان دوباره تشکیل شد و با همت مالک جدید باشگاه و حمایت اصحاب رسانه این تیم بازهم در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارد. دو سال پیش این تیم منحل شد وجای خالی‌اش در لیگ برتر فوتبال بانوان به خوبی احساس می‌شد.

وی افزود: برای حضور دوباره در لیگ برتر ابتدا باید در لیگ دسته یک مسابقه می‌دادیم. بر همین اساس تمام تلاش و توان خود را به کار گرفتیم تا بتوانیم به لیگ برتر راه پیدا کنیم.

بازیکن تیم ملوان ادامه داد: در مسابقات دسته یک حاضر شدم و برای تیم ملوان بازی کردم. برای موفقیت این تیم هرکاری می‌کنم. البته تیم‌ها در دسته یک نیز بسیار خوب بازی کردند.

قمی یادآور شد: پس از دو سال دوری از لیگ برتر دوباره قوهای سپید ملوان آمدند. البته ملوان در قد و قامت یک مدعی جدی در لیگ برتر حاضر می‌شود و برای کسب بهترین نتایج تلاش می‌کنیم. هدف من نیز کسب عنوان خانم گلی این بار با لباس ملوان است. دو سال دور بودیم و برای موفقیت دوباره روحیه و انگیزه بسیار بالایی داریم.

وی تصریح کرد: مالک جدید باشگاه از برنامه‌های کادرفنی حمایت می‌کند.تیم ملوان برای بازی‌های دسته یک از بازیکنان بومی استفاده کرد اما برای لیگ برتر به زودی بازیکنان جدیدی را جذب خواهد کرد و از ۱۰ مرداد تمرینات تیم برای لیگ برتر آغاز می‌شود.