نبود اسپانسر بلای جان بدمینتون استان قم
نبود اسپانسر بلای جان بدمینتون استان قم

محسن صادقیان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: امروز ۲۶ آذر ماه برای حضور در دور برگشت مرحله نهایی لیگ دسته یک عازم بجنورد خواهیم شد و امیدوار هستیم در مسابقات لیگ دسته یک جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر را برپا کنیم. وی افزود: مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک با حضور سه […]

محسن صادقیان در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: امروز ۲۶ آذر ماه برای حضور در دور برگشت مرحله نهایی لیگ دسته یک عازم بجنورد خواهیم شد و امیدوار هستیم در مسابقات لیگ دسته یک جشن قهرمانی و صعود به لیگ برتر را برپا کنیم.
وی افزود: مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک با حضور سه تیم برگزار می‌شود و تیم استان قم در پایان دور رفت مرحله نهایی با ۲ امتیاز بعد از نماینده استان مرکزی در رده دوم قرار دارد.
وی تصریح کرد: تیم استان قم متشکل از محسن صادقیان، سجاد ترابی، علیرضا افکانه، عرفان نوری، محسن دادستان، معین کشاورز، مجتبی زارع، محمدباقر ترابی، متین مقیمی، پارسا شهبازی به مربیگری محمدرضا مطیع و حامد شبانیان در این مسابقات حاضر می‎شود.
بدمینتون باز قمی در ادامه با اشاره به مشکلات بدمینتون استان قم گفت: وضعیت بدمینتون استان قم نسبت به گذشته بسیار بهتر شده و نظم بیشتری گرفته است اما فقدان حامی مالی اساسی ترین مشکل بدمینتون استان قم است.
وی افزود: در ابتدای فصل جدید لیگ برتر بدمینتون پیشنهادی برای پیوستن به تیم تراکتورسازی داشتم که هم از نظر مالی و هم از نظر فنی بسیار پیشنهاد مناسبی بود اما به درخواست هیئت بدمینتون استان قم برای حضور در لیگ دسته یک کشور تیم استان قم را همراهی کردم.
صادقیان ادامه داد: اردوی تیم ملی با حضور من و یک داور از استان قم برای انتخابی مسابقات بین‌المللی جام فجر روزهای چهارم تا ششم دی ماه در کمپ تیم ملی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام