به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال از فردا (چهارشنبه) با انجام هفت دیدار از ساعت ۱۷ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. * مس سونگون – آذرخش بندرعباس  در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته مس سونگون صدرنشین لیگ برتر میزبان تیم بحران‌زده آذرخش […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال از فردا (چهارشنبه) با انجام هفت دیدار از ساعت ۱۷ در شهرهای مختلف برگزار می‌شود.

* مس سونگون – آذرخش بندرعباس 

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته مس سونگون صدرنشین لیگ برتر میزبان تیم بحران‌زده آذرخش بندرعباس تیمی که به دلیل شرایط اقتصادی و پرداخت نکردن مطالبات بازیکنانش هفته گذشته در بندرعباس حاضر نشد به مصاف فرش‌آرای مشهد برود و در صورت حاضر نشدن این تیم مقابل مس علاوه بر اینکه به لیگ دسته دوم سقوط می‌کند پرونده‌اش هم به کمیته انضباطی ارسال می‌شود.

* شهروند ساری – گیتی‌پسند اصفهان

در بازی دیگر تیم رده ششمی با سابقه و ریشه‌دار شهروند ساری میزبان تیم مدعی گیتی‌پسند اصفهان است و در صورت پیروزی گیتی‌پسند و شکست مس این تیم می‌تواند به رده اول جدول بازگردد.

* ستارگان ورامین – ارژن شیراز

در ورامین ستارگان این شهر که در نیم‌فصل دوم عملکرد خوب و باورنکردنی داشتند و تا رده سوم جدول صعود کردند باید به مصاف تیم ارژن شیراز بروند. تیمی که هفته گذشته توانسته بود اهورای بهبهان را شکست دهد که در حال حاضر بازیکنان این تیم از نظر روحی شرایط ایده‌آلی دارند.

* فرش آرای مشهد –  سوهان محمد سیمای قم

در مشهد تیم سوهان محمدسیمای قم میهمان فرش‌آرای مشهد است و باید به مصاف فرش‌آرایی که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی کسب و تا رده چهارم صعود کرده برود. در صورت پیروزی در این بازی و شکست ستارگان ورامین فرش آرا می‌تواند به رده سوم ارتقا یابد.

برنامه‌های بازی‌های این هفته به شرح زیر است:

شهروندساری – گیتی‌پسند اصفهان

مس سونگون – آذرخش بندرعباس

ستارگان ورامین – ارژن شیراز

اهورای بهبهان – شاهین کرمانشاه

هایپر شاهین‌شهر – ملی حفاری اهواز

فرش آرا مشهد – سوهان محمد سیمای قم

سن‌ایچ ساوه – مقاومت شهرداری البرز

انتهای پیام/