سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر: در دفاع خوب بودیم
سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر: در دفاع خوب بودیم

به‌ گزارش ایسنا، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم پس از پیروزی سخت تیمش مقابل اکسون تهران، در مورد این بازی گفت: همانطور که آمار نشان می‌دهد، تیم اکسون در کسب امتیاز یکی از بهترین تیم‌ها است و‌ خوشبختانه امروز بازیکنان ما آن چیزی‌ که در دفاع خواسته بودیم را به خوبی انجام دادند […]

به‌ گزارش ایسنا، محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم پس از پیروزی سخت تیمش مقابل اکسون تهران، در مورد این بازی گفت: همانطور که آمار نشان می‌دهد، تیم اکسون در کسب امتیاز یکی از بهترین تیم‌ها است و‌ خوشبختانه امروز بازیکنان ما آن چیزی‌ که در دفاع خواسته بودیم را به خوبی انجام دادند و مانع از امتیاز آوری تیم خوب اکسون شدیم.

او ادامه داد: اما یکی از موضوعات بحث‌ داوری است که عادت ندارم در مورد آن صحبت کنم، ولی‌گاها سوت‌هایی زده ‌می‌شود که بحث برانگیز است. صحنه‌ای که برای ما سوت زده نمی‌شود برای تیم خریف سوت زده می‌شود و برعکس.

اسلامی در مورد حرکت دست مایک رستم‌پور بعد از سوت داور که به پول اشاره می‌کرد، توضیح داد: به هر‌ حال او بازیکنی است که خارج از فرهنگ ایران بزرگ شده است و‌ گاها ما هم برخی علائمی که او با دست نشان می‌دهد را نمیفهمیم و باید جلسه بگذاریم تا متوجه منظورش شویم.

او افزود: همچنین باید بگویم‌ که‌ من متوجه این‌ موضوع نشده‌ام و‌ مطمئنا هم این داوران از داوران خوب ما هستند و‌ قصد بی احترامی به آن‌ها را نداریم. تنها امیدواریم که دقت بیشتری در سوت‌هایی که زده می‌شود، صورت بگیرد.

انتهای پیام