لیگ برتر بسکتبال| پتروشیمی صدرنشین نیم فصل شد/ شیمیدر و مس کرمان پیروز شدند
لیگ برتر بسکتبال| پتروشیمی صدرنشین نیم فصل شد/ شیمیدر و مس کرمان پیروز شدند

– اخبار ورزشی – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های شیمیدر قم، پتروشیمی بندر امام و مس کرمان در آغاز هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال، مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. تیم اکسون در تهران با نتیجه ۶۸ بر ۷۶ مغلوب شیمیدر قم شد. شیمیدر در کوارترهای اول […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم‌های شیمیدر قم، پتروشیمی بندر امام و مس کرمان در آغاز هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال، مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم اکسون در تهران با نتیجه ۶۸ بر ۷۶ مغلوب شیمیدر قم شد. شیمیدر در کوارترهای اول و سوم ۲۲ بر ۱۴ و ۲۱ بر ۱۷ برنده شد و در کوارترهای دوم و چهارم ۱۶ بر ۱۸ و ۱۴ بر ۱۹ شکست خورد. این دهمین پیروزی شیمیدر در مقابل ۳ شکست این تیم در پایان نیم فصل نخست بود.

در دیگر بازی امروز، پتروشیمی بندر امام با نتیجه ۷۸ بر ۵۸ شهرداری بندرعباس را شکست داد تا با ۱۱ پیروزی و ۲ شکست قهرمانی خود را در نیم فصل تثبیت کرده باشد.

مس کرمان نیز در خانه با نتیجه ۷۰ بر ۶۰  آویژه صنعت پارسا مشهد را از پیش رو برداشت و تعداد پیروزی‌های خود را به عدد ۳ در مقابل ۸ شکست رساند.

سایر بازی‌های هفته سیزدهم در حال برگزاری است.

درخواست کمک یک میلیارد تومانی از استاندار برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان