قم| " 9 دی " به فرصتی برای تبیین نقش رهبرانقلاب در عبور از فتنه‌ها تبدیل شود
قم| " 9 دی " به فرصتی برای تبیین نقش رهبرانقلاب در عبور از فتنه‌ها تبدیل شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،نصرت‌الله لطفی در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه بصیرت و دهه مبارک فجر که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: دهه بصیرت باید به فرصتی برای تبیین جایگاه ولایت و نقش رهبری در […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم،نصرت‌الله لطفی در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه بصیرت و دهه مبارک فجر که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهار داشت: دهه بصیرت باید به فرصتی برای تبیین جایگاه ولایت و نقش رهبری در عبور از فتنه‌ها تبدیل شود.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود: امسال یوم‌الله ۹ دی مظهر بصیرت، ولایت مداری و عبور از فتنه‌ها به‌عنوان شعار این دهه انتخاب‌شده است، ویژه‌برنامه بزرگداشت حماسه ۹ دی امسال نیز مانند سال‌های گذشته در مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار می‌شود.

وی بابیان اینکه ۱۹ دی نمادی از عشق و ارادت مردم قم به رهبری است،بیان کرد: دهه بصیرت امسال به دلیل نزدیکی به انتخابات مجلس شورای اسلامی از حساسیت خاصی برخوردار می‌باشد.

ابعاد فتنه ۸۸ در دهه بصیرت به‌درستی تبیین و شناسایی شوداعضای ستاد دهه بصیرت با آیت‌الله نوری همدانی دیدار کردندمراسم گرامیداشت دهه بصیرت در حرم کریمه اهل‎بیت(س) برگزار شد

لطفی تصریح کرد: امسال برای تدارک و پیش‌بینی برنامه‌های دهه‌های بصیرت و فجر ۲۳ کارگروه با عضویت ارگان‌ها، نهادها و تشکل‌های مردمی در کشور فعال‌شده است.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به ارزش و اهمیت روز ۹ دی بیان کرد: این روز مناسبتی سراسری، درس‌آموز و عبرت‌آموز است، بزرگداشت این حماسه تاریخی که منجر به شکست یک فتنه استکباری شد با توجه به وقایع اخیر در کشور اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت‌های بخش‌های مختلف به‌ویژه حرم حضرت معصومه (س)، مصلی قدس و حلقه‌های بصیرتی پایگاه‌های مقاومت بسیج برای برپایی باشکوه برنامه‌های دهه بصیرت ازجمله دیدار سالانه مردم قم با رهبر معظم انقلاب استفاده شود.