تیم بسکتبال شیمیدر قم به مصاف اکسون تهران می‌رود
تیم بسکتبال شیمیدر قم به مصاف اکسون تهران می‌رود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال فردا در شهرهای آذرشهرتبریز،بندر امام خمینی(ره)،تهران،کرمان، قزوین و گرگان برگزار می‌شود. دریکی از این مسابقات تیم‌های بسکتبال شیمیدُر قم و اکسون تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم شیمیدر قم شش بازی گذشته […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال فردا در شهرهای آذرشهرتبریز،بندر امام خمینی(ره)،تهران،کرمان، قزوین و گرگان برگزار می‌شود.

دریکی از این مسابقات تیم‌های بسکتبال شیمیدُر قم و اکسون تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم شیمیدر قم شش بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است و تلاش می‌کند در بازی فردا به هفتمین پیروزی متوالی برسد و در جمع مدعیان باقی بماند.

لیگ برتر بسکتبال| کار سخت نفتی‌ها در گرگان/ اکسون به مصاف شیمیدر می‌روددرخواست کمک یک میلیارد تومانی از استاندار برای تیم بسکتبال شهرداری گرگانمیرعظیمی: تیم ملی بسکتبال با ویلچر پتانسیل کسب مدال در پارالمپیک را دارد/ ویلچرهای‌مان به‌روز نیست

نماینده قم در لیگ برتر بسکتبال از ۱۲ مسابقه این فصل ۹ پیروزی و ۳ باخت کسب کرده است و با ۲۱ امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر بسکتبال قرار دارد و با تیم صدرنشین پتروشیمی بندر امام ۱ امتیاز اختلاف دارد.