– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله محمد علامی هشترودی استاد سطح عالی حوزه علمیه و از شاگردان امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی، آیت الله مرعشی نجفی و  آیت الله حجت دعوت حق را لبیک گفت. برنامه مراسم تشیع و ارتحال این عالم […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله محمد علامی هشترودی استاد سطح عالی حوزه علمیه و از شاگردان امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی، آیت الله مرعشی نجفی و  آیت الله حجت دعوت حق را لبیک گفت.

برنامه مراسم تشیع و ارتحال این عالم ربانی به زودی اعلام می‌شود.

آیت الله محمد علامی هشترودی در سال ۱۳۰۲ هجری شمسی در شهرستان هشترود در خانواده‌ علم و فضیلت قدم به دایره‌ حیات نهادند.

رئیس مجلس خبرگان، ارتحال آیت الله میرمحمدی را تسلیت گفتمراسم ارتحال علامه عاملی در قم برگزار شد

حضرت آیت اللّه علاّمی هشترودی در ۲۵ سالگی برای تکمیل تحصیلات سطوح عالیه و پیمودن راه پرافتخار نیاکان خود و بهره مندی هرچه بیشتر از گنجینه‌ی دانش دانشمندان نامی به شهر تاریخی قم مهاجرت نموده و در این شهر مقدّس مقیم گشت.

آیت الله علامی هشترودی کفایتین را از محضر حضرت آیت اللّه العظمی مرعشی نجفی آموخت،درس حکمت و مباحث منظومه‌ی سبزواری و کتاب اسفار ملاصدرا را از محضر فیلسوف نامدار آیت اللّه علامه طباطبایی«صاحب المیزان»فراگرفت و در درس خارج حضرت آیت اللّه بروجردی و حضرت آیت اللّه آقای حجّت کبیر به مدت ۱۵ سال شرکت و استفاده و استفاضه‌ی کامل کرد و بعد از رحلت این دو بزرگوار،باقی دوره  درس خارج را از محضر حضرت آیت اللّه العظمی امام خمینی(ره)و آیت اللّه آقای گلپایگانی تکمیل کرد.