به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از پایگاه ۵۹۸، جمعی از علما و فضلای بحرینی مقیم قم با صدور بیانیه ای انقلابی، سفر هیأت اسرائیلی به بحرین را محکوم کردند. متن بیانیه به این شرح است: بسم الله قاصم الجبارین مبیر الظالمین  مدرک الهاربین نکال الظالمین صریخ المستصرخین، وصلی الله علی محمد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از پایگاه ۵۹۸، جمعی از علما و فضلای بحرینی مقیم قم با صدور بیانیه ای انقلابی، سفر هیأت اسرائیلی به بحرین را محکوم کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله قاصم الجبارین مبیر الظالمین

 مدرک الهاربین نکال الظالمین صریخ المستصرخین، وصلی الله علی محمد وآله الطاهرین، واللعن الدائم المؤبد علی أعدائهم أجمعین من الان إلی قیام یوم الدین، وبعد…

حق للصارخ أن یصرخ وا إسلاماه!!

وا غربتاه وا وحشتنا فی بلادنا.

أیجول الصهاینه فی شوارع وأسواق البحرین بشکل علنی وکأن شیئاً لم یکن!!!!

أیستقبل حاکم البحرین الرئیس السابق لإسرائیل اللقیطه الحاخام الیهودی موشیه عمار!!!!

لقد شارک فی تنسیق زیاره الحاخام جهات سیاسیه وموظفون من الخارجیه الاسرائیلیه، وکأنها أمر طبیعی!!!!!

ولعمری هذا هو عین التطبیع مع الکیان الصهیونی الذی کان یسعی له منذ عقود!!!!

إننا ندین ونرفض التطبیع مع الکیان الاسرائیلی الغاصب لفلسطین، ونشجب خطوه استقبال الحاخام والاسرائیلیین التی دنست أرض البحرین الطاهره یوم أمس الاثنین، ونطالب الجمیع برفض هذه الخطوات وتسجیل موقف لله ثم للتاریخ، فالظلم یبقی بالسکوت، والظالم یتمادی فی غیه إن لم یر رده الفعل المناسبه، والمسؤولیه ملقاه علی عاتق الجمیع، فلیستنکر کل بمایستطیع، والله من وراء القصد، نعم المولی ونعم النصیر.

فضلاء البحرین فی حوزه قم العلمیه.

الثلاثاء ۱۲ ربیع الثانی ۱۴۴۱ه

الموافق ۱۰ دیسمبر ۲۰۱۹م

ترجمه بیانیه

به نام خدای که نابود کننده ظالمان، دریابنده گریختگان، کیفر دهنده ظالمان  و فریادرس مظلومان است.

فریاد زننده حق دارد فریاد وا اسلاما و وا غربتا و وا وحشتا در کشور ما سر دهد.

آیا این درست است که صهیونیست ها به راحتی در خیابان ها و بازارهای بحرین به صورت علنی جولان دهند ولی به گونه ای رفتار شود که انگار که هیچ اتفاقی نیافتاده است!

آیا درست است که حاکم بحرین ازخاخام یهودی موشه عمار، رئیس جمهور سابق اسرائیلِ نا مشروع استقبال کند؟!!!

برای هماهنگ نمودن سفر این خاخام به بحرین دستگاه ها و افراد مختلف اسرائیل از جمله وزارت خارجه این رژیم  به گونه ای مشارکت نموده اند  که  انگار این قضیه امری عادی و طبیعی است!!!!

قسم می خوریم که این امر، عینا اجرای پروژه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی است که از  سالها پیش تاکنون تلاش می کند آن را محقق نماید.

ما ضمن رد هرگونه عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی، استقبال از خاخام مذکور و اسرائیلی هایی که با حضور خود سرزمین پاک و طاهر  بحرین را آلوده نمودند  به شدت محکوم می نماییم و از همه خواستاریم تا این اقدامات را با اعلام موضوع برای ثبت در پیشگاه خدای متعال و سپس تاریخ محکوم نمایند. ظلم با سکوت باقی می ماند و ظالم چنانچه با واکنشی مناسب مواجه نشود به ظلم خود ادامه خواهد داد.

مسئولیت این امر بر دوش همگان است و بر هر همه ی آحاد واجب است هر طور که می توانند این اقدامات را محکوم نمایند.

خدا از نیت همگان آگاه است و  بهترین مولا و بهترین یاور برای بندگان می باشد.

علما و فضلای بحرینی حوزه علمیه قم مقدسه

سه شنبه، ۱۲ ربیع الثانی ۱۴۴۱؛

۱۹ آذر ۱۳۹۸

۱۰ دسامبر ۲۰۱۹