محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: روز سه شنبه آب و هوای استان قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر و وزش باد همراه بود. وی با بیان اینکه دیروز حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه […]

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: روز سه شنبه آب و هوای استان قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر و وزش باد همراه بود.

وی با بیان اینکه دیروز حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه و ۱۴ درجه است، ادامه داد : در این روز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت ۳۵ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و ۱۴ درجه است. آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی مناطق بارش پراکنده باران و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم کمی ابری است، گفت: در این روز به تدریج شاهد افزایش ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر ۳۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان منفی یک درجه و ۱۳ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب یک درجه و ۱۴ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۴۳ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با منفی یک درجه و منطقه کوه سفید با ۱۵ درجه بود.