– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال سوهان محمد سیما در قم از تیم سن ایچ ساوه پذیرایی می‌کند. این هفته از رقابت‌ها روز پنج‌شنبه ۲۱ آذرماه در شهرهای شیراز و  قم آغاز […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور تیم فوتسال سوهان محمد سیما در قم از تیم سن ایچ ساوه پذیرایی می‌کند.

این هفته از رقابت‌ها روز پنج‌شنبه ۲۱ آذرماه در شهرهای شیراز و  قم آغاز می‌شود که دریکی از این بازی‌ها تیم فوتسال سوهان محمد سیما به مصاف تیم سن ایچ ساوه می‌رود.

این بازی از ساعت ۱۷ با حضور تماشاگران پرشور قمی در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار می‌شود، بازی رفت در ساوه با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع محمد سیما به پایان رسید.

لیگ برتر فوتسال| توقف گیتی‌پسند مقابل مقاومت در البرزتبریز| سرپرست سازمان لیگ: اتفاقات دیدار مس و شهروند جزو زشتی‌های فوتسال بودسرپرست سازمان لیگ فوتسال: تمام ارکان سازمان لیگ حامی تیم ملی فوتسال است

تیم فوتسال محمد سیما که هفته پیش در دیدار معوقه از هفته هفدهم در اصفهان در مصاف با تیم پرقدرت گیتی پسند این شهربازی را با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ واگذار کرد تلاش می‌کند ضمن پیروزی در بازی روز پنج‌شنبه دهمین برد این فصل از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال را به دست بیاورد و به جمع مدعیان بازگردد.

تیم سوهان محمد سیما از ۱۹ بازی با ۹ برد،۴ تساوی و ۶ باخت و ۳۱ امتیاز در رده ششم جدول چهارده تیمی لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور قرار دارد.