دلیل اصلی تغییرات در محمد سیما چیست؟
دلیل اصلی تغییرات در محمد سیما چیست؟

«شکست سنگین محمد سیما در البرز» این اولین تیتر رسانه‌های قمی بعد از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۱۳۹۸ بود، تیتری که از همان ابتدا در دل تماشاگران فوتسال دوست قمی دلهره آورد. اما سوهان محمدسیما در هفته دوم با ۵ گل مهمان خود ارژن فارس را بدرقه کرد تا نشان […]

«شکست سنگین محمد سیما در البرز» این اولین تیتر رسانه‌های قمی بعد از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتسال ایران در سال ۱۳۹۸ بود، تیتری که از همان ابتدا در دل تماشاگران فوتسال دوست قمی دلهره آورد.

اما سوهان محمدسیما در هفته دوم با ۵ گل مهمان خود ارژن فارس را بدرقه کرد تا نشان دهد شکست هفته اول در البرز تنها یک اتفاق بود موضوعی که سید مهدی غیاثی سرمربی وقت محمد سیما نیز در مصاحبه بعد از بازی خود به آن اشاره کرد.

سیدمهدی غیاثی تا هفته نهم نیم فصل اول لیگ برتر سرمربی محمد سیما بود و ۴ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست حاصل کار شاگردان او تا هفته نهم لیگ بود، نتایجی که برای محمدسیما نتایج بدی محسوب نمی‌شد و این تیم را جزو تیم‌های بالای جدول قرار داده بود.

ناگهان پس از هفته نهم که بازی محمد سیما به دلیل حضور مس سونگون در جام باشگاه‌های آسیا به تعویق افتاد باشگاه محمد سیما به صورت رسمی اعلام کرد محسن حسن زاده جانشین سید مهدی غیاثی در سمت سرمربی‌گری محمد سیما شده است، دلیل این تغیییر از سوی باشگاه محمد سیما وضعیت جسمانی  سید مهدی غیاثی عنوان شده بود که بسیاری این موضوع را نپذیرفتند.

محسن حسن‌زاده که پیش از آن مدیر فنی تیم محمدسیما بود در اولین حضور خود بر روی نیمکت سوهان محمدسیما موفق به پیروزی پر گل ۵ بر۳ برابر هایپر شاهین‌شهر شد و پس از این پیروزی تماشاگران فریاد «محسن امپراطور» رابر روی سکو ها سر دادند و کاملا از وضعیت تیم شهر خود راضی بودند.

هواداران زیادی در بازی‌های خانگی برای حمایت از محمد سیما به سالن میآمدند و این نشان رضایت هواداران از نتایج و بازی تیم بود، هوادارانی که در زمان های مختلف بازی شعار «محسن امپراطور» را در ورزشگاه سرمی دادند و از سرمربی محبوبشان حمایت می‌کردند.

سوهان محمد سیما روز جمعه هفته گذشته در کمال شایستگی و ارائه بازی مورد قبول با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل گیتی پسند اصفهان شکست خورد، اما همه هواداران با ارسال پیغام‌هایی در فضای مجازی از بازی تیم محمد سیما کاملا رضایت داشتند و به داشتن چنین تیمی افتخار کردند، اما در عین ناباوری ظهر روز شنبه پیغامی بر روی کانال رسمی محمد سیما دیده می شد که حکایت از اخراج محسن حسن‌زاده داشت و سید وحید غیاثی را به عنوان سرمربی جدید محمد سیما معرفی کرد.

محسن حسن زاده تا هفته نوزدهم سرمربی تیم محمد سیما بود و در ۱۱ بازی ۵ پیروزی، ۲ تساوی و ۴ شکست را در کارنامه خود به ثبت رساند.

دلیل اخراج محسن حسن زاده در کانال باشگاه محمد سیما مسائل فنی و غیر فنی عنوان شده است اما باید دید مسائل فنی و غیر فنی که باعث اخراج محسن حسن زاده از باشگاه شده است چه مسائلی می تواند باشد؟ و آیا سید وحید غیاثی که پیش از این به عنوان مربی بر روی نیمکت محمد سیما فعالیت داشت می‌تواند در سمت سرمربی‌ این تیم موفق ظاهر شود یا خیر؟

به نظر می رسد گلایه‌های محسن حسن زاده بخاطر مشکلات مالی از مدیران باشگاه محمد سیما که همیشه گریبان گیر فوتسال قم بوده دلیل اصلی برکناری محسن حسن زاده از این تیم است، در حالی که بسیاری از فوتسال دوستان استان قم دلیل کناره گیری سید مهدی غیاثی از سرمربی گری محمد سیما را نیز همین موضوع عنوان کرده بودند.

انتهای پیام