به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛حجت‌الاسلام اسدالله کریمی،قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم،با اشاره به برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحات سالم گفت: دوچرخه‌سواری از جمله برنامه‌ها است که با برگزاری مسابقه دوچرخه سواری تعدادی از نوجوانان و جوانان به رقابت می‌پردازند. قائم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛حجت‌الاسلام اسدالله کریمی،قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم،با اشاره به برگزاری برنامه‌های ورزشی و تفریحات سالم گفت: دوچرخه‌سواری از جمله برنامه‌ها است که با برگزاری مسابقه دوچرخه سواری تعدادی از نوجوانان و جوانان به رقابت می‌پردازند.

قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم با اشاره به رویکرد برنامه‌های امسال نسبت به سال گذشته عنوان کرد: سعی شده با تعامل با دستگاه‌های مختلف نقص کمبود بودجه جبران شود و در این زمینه برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

وی یادآورشد: هیأت ورزشی برای بچه‌های مسجد مصوب شده بنابراین اگر این اتفاق به خوبی پیش برود انتظار می‌رود بچه‌های مسجد در بحث ورزش درخشش بهتری نسبت به سنوات گذشته داشته باشند.