محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس و کاندید انتخابات یازدهم مجلس در گفت‌وگو باخبرنگار فارس درباره ورود مجدد به عرصه انتخابات اظهار کرد: تمایل مجدد به خدمت‌گذاری را دارم. وی در ادامه افزود: پس از چندین دوره خدمت‌گذاری در مجلس عملکرد مناسبی داشته‌ام و رضایت مردم بزرگترین پاداش برای بنده است، در ادامه خدمت‌گذاری […]

محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس و کاندید انتخابات یازدهم مجلس در گفت‌وگو باخبرنگار فارس درباره ورود مجدد به عرصه انتخابات اظهار کرد: تمایل مجدد به خدمت‌گذاری را دارم.

وی در ادامه افزود: پس از چندین دوره خدمت‌گذاری در مجلس عملکرد مناسبی داشته‌ام و رضایت مردم بزرگترین پاداش برای بنده است، در ادامه خدمت‌گذاری به مردم بازهم می‌خواهم  این روند را ادامه بدهم.

نماینده مردم پاکدشت درباره هدف شرکت مجدد در انتخابات بیان داشت: برخی کارهای نیمه کاره را به اتمام رساندم و زمینه را برای توسعه شهرستان مهیا ساختم.

قمی درباره مشکلات شهرستان پاکدشت مطرح کرد: مترو و فاضلاب شهری در اولویت قرار داشته و همچنین توسعه دانشگاه‌ها و افزایش دانشجو را در برنامه داریم.

وی درباره شفافیت مالی خاطرنشان کرد: شفافیت مالی نه تنها در انتخابات بسیار خوب است بلکه در زندگی خصوصی هم با آن موافق هستم.