پیروزی نزدیک گیتی‌پسند به شیرینی سوهان
پیروزی نزدیک گیتی‌پسند به شیرینی سوهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر امروز و از ساعت ۱۷:۳۰ در اصفهان میزبان سوهان محمد‌سیما قم بود و در پایان به پیروزی رسید. در این دیدار که با حضور تماشاگران اصفهانی در سالن پیروزی همراه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان در دیدار معوقه هفته هفدهم لیگ برتر امروز و از ساعت ۱۷:۳۰ در اصفهان میزبان سوهان محمد‌سیما قم بود و در پایان به پیروزی رسید.

در این دیدار که با حضور تماشاگران اصفهانی در سالن پیروزی همراه بود، شاگردان حمید بی‌غم با لباس‌های سفید‌رنگ وارد زمین شدند و برای کسب پیروزی مصمم بودند؛ محمدسیما قم نیز که در این فصل جز تیم‌های مدعی است، برای ارتقا رتبه در جدول رده‌بندی پا به زمین گذاشته بود.

گیتی‌پسند در این دیدار ابتدا با گل‌های حمید احمدی و محمد کشاورز از حریف خود پیش افتاد اما در ادامه تلاش‌های محمدسیما به ثمر رسید و این تیم ۲ بار توسط علی‌رضا وفایی به گل رسید و بازی به تساوی کشیده شد.

این پایان دیدار نبود و گیتی‌پسند که راضی به کسب یک امتیاز از این دیدار معوقه نبود، بر حملات خود افزود و یک بار دیگر توسط محمدرضا سنگ‌سفیدی به گل دست پیدا کرد و در آستانه پیروزی قرار گرفت.

دقایق پایانی بازی اما حساس و پرهیجان دنبال شد، سوهان محمدسیما برای به تساوی کشاندن بازی به آب و آتش زد و حتی از سیستم پاور‌پلی نیز استفاده کرد؛ در آن سوی میدان اما موقعیت‌های خوب گلزنی در ضد حملات برای گیتی‌پسند ایجاد شد اما در پایان این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به سود گیتی‌پسند به پایان رسید.

گیتی‌پسند با این پیروزی با ۱۱ برد، ۵ مساوی و تنها ۲ شکست و کسب ۳۸ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی باقی ماند؛ سوهان محمدسیما قم نیز که ۹ پیروزی کسب کرده و در ۴ بازی به تساوی رسیده ششمین شکست خود را متحمل شد و با ۳۱ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.