اجرای پویش ملی کاشت نهال صلح و دوستی در قم
اجرای پویش ملی کاشت نهال صلح و دوستی در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،پویش ملی غرس نهال صلح و دوستی با هدف افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی در کاشت نهال و با استفاده از ظرفیت خلاقیت و مشارکت اعضای فعال هلال احمر در قم کلید خورد.  این برنامه با حضور پرشور جوانان و داوطلبان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،پویش ملی غرس نهال صلح و دوستی با هدف افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی در کاشت نهال و با استفاده از ظرفیت خلاقیت و مشارکت اعضای فعال هلال احمر در قم کلید خورد.

 این برنامه با حضور پرشور جوانان و داوطلبان هلال احمر قم و با همراهی اداره کل منابع طبیعی، گروه‌های اثرگذار و حامیان محیط زیست در قم با کاشت نهال اسفناج وحشی در بخش جعفریه آغاز شد.

 فرهنگ سازی در راستای حفظ منابع طبیعی و ترویج درختکاری، پیشگیری از هجوم رویزگرد‌ها و حمایت از محیط زیست از اهداف اجرای پویش غرس نهال “صلح و دوستی” به شمار می‌رود.

۱۴ میلیون نهال در این پویش کاشته شده و افتتاحیه این برنامه  در استان قم برگزار شد و قرار است در سراسر کشور با همت اعضای هلال احمر اجرایی شود.